2726
ﺧــــﺪﺍﯾـــﺎ... ﺑﺎﺭﻫﺎ ﻫﻤﺎﻥ ﺟﺎﯾﯽ ﺩﺳﺘﻢ ﺭﺍ ﮔﺮﻓﺘﯽ ﮐﻪ . ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﺴﺘﯽ ﻣﭽﻢ ﺭﺍ ﺑﮕﯿﺮﯼ ﻓﺮﺩﺍ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺍﻣﯿﺪ ﺁﻧﮑﻪ... ﺩﺭ ﺁﻏﻮﺷﻢ ﺑﮕﯿﺮﯼ ﺷﺮﻭﻉ ﻣﯽ ﮐﻨﻢ...
سلام من تو هفته 13طول سرویکسم 25بود.به همین خاطر سرکلاژ کردم.الان هم استراحت مطلق هستم.اگه کسی الان این طوریه یا تجربه ای داره بیایین بگین.ممنون
ﺧــــﺪﺍﯾـــﺎ... ﺑﺎﺭﻫﺎ ﻫﻤﺎﻥ ﺟﺎﯾﯽ ﺩﺳﺘﻢ ﺭﺍ ﮔﺮﻓﺘﯽ ﮐﻪ . ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﺴﺘﯽ ﻣﭽﻢ ﺭﺍ ﺑﮕﯿﺮﯼ ﻓﺮﺩﺍ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺍﻣﯿﺪ ﺁﻧﮑﻪ... ﺩﺭ ﺁﻏﻮﺷﻢ ﺑﮕﯿﺮﯼ ﺷﺮﻭﻉ ﻣﯽ ﮐﻨﻢ...
من قبلا سابقه یه زایمان زود رس هم داشتم برا همینه که الان دیگه از جام جم نمی خورم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر بهم گفت البته بعد از عمل دهانه رحمت باز و شل بود!! حالا می خواستم ببینم شما هایی که سرکلاژ کردین هم همین طور بودین؟؟،
2728
یعنی هیچ کس اینجا تا حالا سرکلاژ نکرده؟؟؟ خیلی خوبه خوب خدا رو هم شکر
سلام مینو جان من سه هفته پیش سرکلاژ کردم اونم تو هفته بیست دو هفته قبل از عمل استراحت بودم اما بهتر نشدم هیچ بدترم شدم الان خداروشکر بعد از چند هفته بهتر و خیلی مواظب هستم ...دکترم گف پیاده روی و بازار و کاراهای سنگین ممنوعه اما میتونی کارهاتو انجام بدی و تو خونه راه بری
منم سرکلاژ شدم تو هفته شانزده.من زایمانی نداشتم اما دوبار عمل رحم داشتم. رحم من دوشاخ بود و چون لاپراسکوپی وهیسترسکوپی شدم به تشخیص دکترم سرکلاژ شدم استراحت نسبی ام وکارسبک خونه میکنم.. فعلا هم سرکار میرم اما زیاد نمیشینم... دیگه همینا دیگه سوالی بود در خدمتم
از اون زمانی که فهمیدم طول سرویکسم بده خیلی داغون بودم اصن روحیه نداشتم اما باز خداروشکر بالاخره عمل کردم و مراقب خودم هستم هر چند دکتر باز منو ترسوند گفت درسته عمل کردی اما باز احتمال زایمان زودرس هست و شاید لازم باشه سریع بخیه هاتو بکشی...چه میشه کرد خواهر توکل بخدا
سلام آنجل عزیز انشالله که شما هم دوره بارداری خوبی سپری کنی عزیزم * دکتر من هم همین توصیه ها رو بهم کرد دقیقا وقتی برنامه یک روزم رو براش شرح دادم گفتم می تونم برم سیسمونی بخرم گفت بازار گردی ممنوعه ... درمورد زایمان زودرس هم گفت اگر مراعات نکنم توصیه هاش رو بله ماه های آخر که نی نی ام سنگین می شه احتمال خونریزی و بعد زایمان زود رس هست .. برای همین تا کید کرد استراحتم به نسبت بقیه زنان باردار زیاد باشه اما استراحت مطلق نباشم ...
وحیده جون از لطف و راهنماییت ممنون عزیزم سلامت و‌موفق باشی و بسلامتی نی نیت رو بغل بگیری من خیلی مراقب هستم اما استراحت مطلق نیستم اجازه انجام هیچ کاری رو دکتر بهم نداده اما در کل اگر رعایت بشه مشکلی پیش نمیاد .درسته؟ ممنون عزیزم
سلام خانوما من باید سرکلاز بشم چون هم سقط داشتم هم زایمان زودرس خیلیییی میترسم کمکم کنید واقعا داغونم نمیدونم چیکار کنم
ای جمله بیکسان عالم را کس یک جو کرمت تمام عالم را بس من بیکسم و کسی ندارم جز تو یارببببب تو بفریاد من بیکس رس
2706