2703
2553
سلام به همه دوست جونام این تایپیک رو زدیم تا بیشتر دور هم باشیم و با هم مامان شدنمون رو جشن بگیریم ایشااللهههههههههههه از تایپیک قبلی جمع شدیم اینجا،تا بهم نزدیکتر بشیم و همراه هم باشیم اینجا پر از حس های خوبه،مخصوصا حس مادریییییییییییییییی الهی فرشته هامون زودی بیان تو دل ماماناشون،بگو ایشااللهههههههههههه Mother and Son Stick Figures دوست جونام به تایپیک خودتون خوش اومدید.
از مولایم خجالت میکشم به خاطر این همه انتظار برای فرزند و غفلت از انتظار برای او... اللهم عجل لولیک الفرج
مامانای تایپیکمون................. I Love My Family

1_ترانه جون

2_مامی رهام جون..............۲۸ ساله..........۵ماه اقدام..........کلومفین و آمپول یه ماه استفاده کردم..........حلوا سیاه اردبیل و با معجون و نبات کنجد خوردمٔ.............باردار

3_عسل جون

4_فاطی ماماشی ...... 27 ساله ................... 4ماه اقدام ............... متفورمین میخورم فک کنم چیزای دیگه هم باید بخورم ،باردار

5-هدیه جون ..............27سال.....................اولین بارداری....................اولین اقدام.................. باردار

6- یاسی جون .......... 30 ساله ................. مشکل رشد نکردن فولیکول ............ اولین آی یو آی مثبت 30 دی
......باردار

7-مریم گلی جون .........22 ساله ..................3 سال اقدام ... 1 ای یو ای منفی ... و 17 اذر جواب ازمایش مثبت شد..................... باردار

8- شیوا جون ........... ساله..................... اولین اقدام .................. باردار

9- دختر شهریورجون(شیما) ............. 29 ساله .................. ماه اول اقدام.............. باردار

10-انیس جون .......... 24 ساله ...................... ماه اول اقدام ............. یک سقط داشتهSad............. باردار

11- ستاره جونی............25ساله.............. دو ماه اقدام ......... باردار

12- سودا جون............... 30 ساله ........... ماه اقدام ................. باردار

13- گل باغ زندگی ( لیلا جون) .....24 ساله ...4ماه اقدام ................... باردار

14- *زهرا جون .......... 22 ساله ..................... ماه اول اقدام .............یه مدت قرص ال دی، اچ دی برای رفع کیست تخمدانم استفاده میکردم ............... باردار

15- مرمر جون ......... 26 ساله .................... ماه اول اقدام ................. باردار

16- یاسی جون2 ............ 29 ساله .................. ماه دوم اقدام .................... تحت درمان با لووتیروکسین برای کم کاری تیرویید ........... باردار

17- سحرناز جون .......... 28 ساله ...................ماه دوم اقدام ............. باردار

18- قلب آبی جون............. 28 ساله .................... 7 ماه اقدام .............. کلومیفن ، بروموکریپتین ، استرادیول ، کابرگولین، متفورمین .......... یک سقط Sad ......... باردار

19-سوگل..............۲۷ سالمه.................... 7ماه اقدام.........مشکل تنبلی تخمدان داشتم که بهتر شده..... متفورمین.کلومیفن.لتروزل.آمپول گونال اف و hcg هم استفاده کردم ............. باردار

20- زی زی ............ 29 ساله .................. 1سال اقدام .............. آزمایشات و عکس رنگی بدون مشکل(مشکوک به پلی کیستیک) ........... سه دوره کلومفین و آمپول هاچ سی جی ......... باردار

21-ستایش

منتظرای تایپیک.................... Cheek to cheek Lovers

1*گلنار....................26 ساله..................3ماه اقدام

2*مریمم ...................25ساله .................18ماه اقدام ..............مشکلمم آزادنشدن تخمک ................دارو هم کلومفین وآمپول وحلوای میتی جون cgsf,hcg

3*کتی.................... 31 ساله.................. 3ماه اقدام................ پارسال با اولین دوره کلومفین دوقلو باردار شدم ولی سقط شدSad........ سه دوره مصرف کلومفین بی نتیجه

4*نرگس .................28 ساله ................ 11ماه اقدام ............... مشکل همسری............ دو دوره کلومفین ......... الان ویتامین می خورم

5*مامان هلیا............26 ساله................. 36 ماه اقدام ................. بدون مشکل خاصی............. کلومفین و آمپول اچ سی جی 3 دوره مصرف شده.... 2 بار ایویو ای نا موفق ........ و آی یو آی سوم انجام شده،منتظر نتیجه ایم

6*پاییز بارون .......... 34ساله .................. 2ماه اقدام ............... مشکل تنبلی تخمدان ...................... داروهای مصرفی این ماه حلوای میتی ,پیاز درمانی و سیاهدانه و عرق رازیانه ......... یه دختر 5/4 ساله دارم

7*مینا ................. 28 ساله ................... 4 ماه اقدام .............. قرص ویتامین ای ،متفورمین، دگزا ،یک ماه هم کلومیفن

8*سزار .............. 28 ساله .................... 2سال اقدام ............. سه دوره کلومفین یک دور آمپول بی نتیجه........ یک سقط Sad

9*

10*مامی ...................... 32 ساله ................. 10 ماه اقدام ............................ دو دوره کلومفین و آمپول ................... مشکل خاصی ندارم

11*فاطمه (عاشق نی نی) 25 ساله ................ 2سال اقدام .............. متفورمین،این ماه تازه کلومفین....... یک سقط Sad

12*پارتیا ............... 36 ساله .................... 14 ماه اقدام ............ متفورمین، لتروزول و ویتامین ها
از مولایم خجالت میکشم به خاطر این همه انتظار برای فرزند و غفلت از انتظار برای او... اللهم عجل لولیک الفرج

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سارا جون و فاطی جون خوش اومدید،خواهش میکنم ما خیلی خوشحال میشیم دوست جدید هم داشته باشیم ممنون فاطی جون،همچنین شما ایشاالله
اطلاعاتتون رو بذارین تا بذارم صفحه اول،برای بچه های خودمون رو گرفتم شماهم بگین تا بذارم سن ،مدت اقدام، چی مصرف می کنین دارو ، حلوا
آره فاطی جون،توی تایپیک میتی جون خوندم فک کنم هورمونهات بهم ریخته منم این مماه خیلی اذیت شدم به خاطر مصرف داروهاست
2714
الانم پری نشدم نمیدونم چه خبره بخداتا حالا سابقه نداشته هر از گاهی کمر درد و دل درد پری دارم اما نمیاد سینه هامم بزرگ شده و دردناک به قول شوهرم خراب شدم
الهی من لی غیرک.اللهم صل علی محمد و آل محمدا
سلام قلب آبی جون،خوش اومدی اطلاعات یادت نره،باشما هم توی تایپیک علایم اشنا شدم مبارکت باشه سارا جون
پارتیا خوش اومدی،تا فردا اطلاعاتتونو میذارم صفحه اول
2706