2737
2739
هنوز خواب شون درست نشه خیلی دارم اذیت میشم و هم چنین کنار من می خوابند و موردضرب و شتم قرار میگیرم کمکم کنید و راه کار جدا خوابیدن رو یاد بدید؟
خدایا به خاطر وجود سید حسین در کنارم ازت ممنونم
آخی عزیزم. خدا حفظشون کنه برات. هم دوقلوهاتو هم اونی که توی دلته. دختر من تازه وارد یک سالگی شده. اونم خیلی بد می خوابه. متاسفانه راهکاری بلد نیستم که بهت کمک کنم. منو ببخش دوستم.
زیباترین موسیقی دنیا شنیدن صدای کسی ست که دوستش داریم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
الان خیلی دیر شده برای جدا خوابیدن بنابراین سخته پس تحملت باید زیاد باشه بهتره مدتی شما توی اتاقشون بخوابی محیط اتاق رو جذاب کنی و براشون جایزه تعیین کنی تاکید کنی که شما مثلا پاییین تختشون خوابیدی و همه چیز امنه اما اونها نباید از تختشون پایین بیان میتونی برای دفعات اول زمان بزاری یعنی ٥ دقیقه پیش تو پایین تختشون بخوابن بعد برگردند سرجاشون چراغ خواب خوشگل بزار توی اتاقشون
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
طراوت جون اصلا نمیدونم چی شد ک باردار شدم.... دوست داشتم حداقل 4 سالشون بشه؟ولی با تقدیر خدا چ کنم... منی ک به زور دوا دکتر باردار شدم نمی دونم ی دفعه چ جوری باردار شدم.....
خدایا به خاطر وجود سید حسین در کنارم ازت ممنونم
خیلی سخته عزیزم من خودم دوقلو دارم شبا از خستگی سرپا خوابم میبره.خداکمکت کنه.ولی منم خیلی دوس دارم دوباره نی نی دار بشم :)
شما حق ندارید از طرف مقابلتون انتظار داشته باشید که گذشته نداشته باشه  ... ‏اما این حق رو دارید که وقتی باشماست گذشته رو تموم کرده باشه
2738
هدی جون سخته ولی باید عادتشون بدی راستی مبارک باشه گلم انشاالله به سلامتی بغلش کنی در جواب اونی که نوشته چه جور جرات کردی بچه دار شدی بگم که مگه تو میخوای خرجشو بدی یا میخوای نگهش داری غصه میخوری خدا بهش صبرشو میده خدا به هرکس بچه میده صبر و حوصله شو هم میده
شوهر من بهترین مرد زمینه