2733
2734
سلام مامانای گل مشهدی- کسی بوده که یک سال اخیر بیمارستان رضوی زایمان کرده باشه؟ بیاین اینجا از زایمان و بیمارستان و دکتر و کادر بیمارستان بگید منم ان شا الله میخوام اونجا زایمان کنم- الان ماه 7 هستم- بگید زایمانتون طبیعی بوده یا سزارین- ؟ دکترتون کی بوده؟ ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام منم دکترم هم بیمارستان رضوی هم بیمارستان سینا.........من طبیعی خیلی دوس دارم ولی شنیدم کادر زایمان رضوی خوب نیست ولی بیمارستان سینا خیلیییییییییییییییی مهربونن.............حالا موندم چیکار کنم؟؟؟؟؟کی رضوی وکی سینا زایمان طبیعی کرده وچطوررررررررررررررررررررررررررر بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام مامانای عزیز منم بیمارستان رضوی زایمان کردم عالی بود خیلی خیلی عالی بود تمیز و کادر خیلی خوب و مهربونی داشت من قرار بود طبیعی زایمان کنم ولی روند زایمانم کند بیش میرفت یعنی دهانه رحم باز نمیشد و نی نی مدفوع کرده بود سزارین شدم دکترم خانم دکتر پزشکیان بود من 89/4/31 زایمان کردم هزینش هم چون بیمه تکمیلی بودم با بقیه بیمارستان ها فرقی نداشت یک ملیون و دویست در اومد که فقط خودمون دویست دادیم
الهی العفو العفو العفو
2738
لپ گلی جون دکترت کیه؟ من شنیدم بیمارستان رضوی راحت سزارین نمی کنن-یعنی که تاکید روی طبیعی دارن-البته دکترم هم همینوگفت-کسی دیگه اطلاعات داره؟ سنجاقک جون شما چظور بودی؟دکترت کی بود؟
چه تاپیک خوبی. منم ان شاءالله قراره یک ماه دیگه برم رضوی واسه زایمان. خیلی میترسم. خدا کنه شرایطم به طبیعی بخوره. منم تعریفشو فقط از دوستان شنیدم و خودم هنوز تجربه ای نداشتم.
دوستانی که تجربه زایمان تو رضوی داشتن بیان و تجریبیاتشونو بهمون بگن
***زندگی کن و بخند***فقط به خاطر آنهایی که با لبخندت زندگی میکنند***
من تحقیق کردم........دوست شوشو خانمش 2 بار زایمان کرده بار اول طبیعی وبار دوم سزارین وهردوتاروهم تو رضوی انجام داده وخیلییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی راضی بود ودر ضمن خاله دوست شوشو هم سوپر وایزر بیمارستان رضوی وخیلی تعریف کرده...........................من وشوشو هم نظرمون عوض شو ومن هم به امید خدا میرم رضوی.
لپ گلی جون، مامان سما، و عسل جون و باقی دوستان
جهت اطلاع
زن عموی من دو روز پیش رضوی طبیعی زایمان کرد خیلی خیلی راضی بود. از همه چی. شده بو د 1200. دو شب نگه داشتن. منم به امید خدا آخر هفته بعد میرم اونجا
یه شب برا نی نی نگه میدارن یه شب هم برا مادر.
اتاق خصوصی شبی 40 به هزینه اضافه میشه.
اتاق عمومی ( اتاقهای دو نفره و راحتی هستن)
هزینه همراه شبی35
هزینه کیف لوازم مادر حدود 35
امیدوارم به سلامتی زایمان کنید
***زندگی کن و بخند***فقط به خاطر آنهایی که با لبخندت زندگی میکنند***
2706