2733
2739
سلام دختر من شش ماهشه، شبها خیلی از خواب پا میشه، وقتی هم پا میشه شیر نمیخوره فقط میخواد تو بغل من باشه بعد از ١٥/٢٠ دقیقه که تو بغلمه، دوباره میخوابه غذای کمکی هم میخوره، اما فقط زمانی که کنار من میخوابه ، خوابش طولانی میشه، بی خوابی خیلی خسته ام کرده و از طرفی دلم نمیخواد بین منو شوهرم فاصله بیوفته، اگه تجربه ایی دارید لطفأ راهنماییم کنید دخترم شبها تو تخت سفریش تو اطاق خواب ما میخوابه، اما فقط میخواد رو تخت پیش من بخوابه
نباید از اول عادتش میدادی پیش خودت من دخترمو از اول رو تخت خودش گذاشتم اصلا پیش خودم نخوابوندم الان حتی تو پذیرایی تنهاش هم بزارم میخوایه خودش منو نمیخواد
محبت را از ابشار بیاموز که خود سقوط کرد اما.... حالا چرا شو نمیدونم تو فقط بیاموز کاریت نباشه...😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوش به حالت این که عالی کاش دختر منم همینطور باشه شوهرمم از خداشه
حجاب همان چادری بود که بین درو دیوار سوخت اما از سر فاطمه(س) نیفتاد'یا فاطمه الزهرا(س) کوچولویی که مدت ها منتظرش بودم بیمه ی امام زمان (عج)
2742
وای دلمو آب کردی انشالله خدا این لذتو قسمت همه بکنه
حجاب همان چادری بود که بین درو دیوار سوخت اما از سر فاطمه(س) نیفتاد'یا فاطمه الزهرا(س) کوچولویی که مدت ها منتظرش بودم بیمه ی امام زمان (عج)
به نظرم اول باید ببینی چرا آنقدر بیدار میشه شاید خوب سیر نمیشه چون از زمانی که غذا کمکی میدن نباید شبا بیدار بشن برا جدا کردن هم باید کم کم عادتش بدی مثلا تو روز تو تخت خودش بخوابان بزار عادت کنه
2740
دختر منم دقیقا همینطوره خیلیا گفتن تو عادتش دادی در حالیکه از نوزادی همینجوری بود نصف شب رو من نشسته میخوابم. چاره ای نیست . نمیدونم این عادت کی از سرشون میوفته دختر من الان هشت ماهشه. اگه بغلم نباشه بیدار میشه . من و شوهرمم خیلی از هم دور شدیم .