2737
2734
سلام خواهرا کمکم کنید عاجزانه میخوام ازتون من قبلنا وسواس فکری داشتم عود میکرد خوب میشد چند وقتی بود که کمرنگ شده بود اما نزدیک ب دوساله اقدام کردم برای بارداری دوا درمان نذر نیاز بعد کلی هزینه ی هفته پیش فهفیدم باردارم ازونجا وسواسم شروع شده دارم دیوونه میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خواهرا کمکم کنید عاجزانه میخوام ازتون من قبلنا وسواس فکری داشتم عود میکرد خوب میشد چند وقتی بود که کمرنگ شده بود اما نزدیک ب دوساله اقدام کردم برای بارداری دوا درمان نذر نیاز بعد کلی هزینه ی هفته پیش فهفیدم باردارم ازونجا وسواسم شروع شده دارم دیوونه میشم
2731
اولش گفتم وای نکنه با استرس بچه طوریش شه بعد کم کم کم استرس ب جونم وارد شد بعد گفتم نکنه نتونم بخوابم که الان یک هفته اس شبانه روز بیدارم دست و پام یخ میکنه استرسم بالا میره فکرای بد و آزار دهنده دارم
جلوی افکار منفی و مخرب رو بگیرید به مشاوره هم مراجعه کنید در ضمن وقتی خدا هست و بهش اعتماد دارید کافیه همه چیو بسپرید به خودش استرس داشتن کلا اشتباهه
بیست هزار آرزو بود مرا پیش از این 💚
دیشب شوهرم جیگر گوسفند گرفته بود مام که ساده ی ذره خام خام خوردم دو سیخم با نون خوردم امروز اومدم سایت خوندم گفته سرشاراز ضرره حتی باعث سقط میشه نگرانیم ب اوج رسیده
2738
اخه وقتی خوردین دیگه نگرانی فایده ای داره؟ اثری داره؟ انشاالله طوری نمیشه ولی فکر و خیال وقتی کاری رو انجام دادین که دردی رو دوا نمیکنه. توکل کنید به خدا هر وقت افکار بد اومد توی ذهنتون سریع ی تسبیح بردارین و به جای فکر و خیال برای سلامتی نینی تون صلوات بفرستید صلوات ارومتون میکنه
بیست هزار آرزو بود مرا پیش از این 💚
جگر خام ؟؟؟؟ خوردن جگر به خاطر آهن زیاد و ویتامین آ بالا مضره .. ولی یکبارش برات مشکلی ایجاد نمیکنه . دیگه نخور دکتر من بهم میگفت مثلا چند ماه یکبار هوس کنی یه ذره بخوری اشکالی نداره . ولی چند روز یکبار و زیاد خوردنش باعث سقط یا مشکلات نقص مادرزادی میشه
الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
سلام منم اوایل که باردار شده بودم خیلی استرس داشتم اگه یه بار تند راه میرفتم فکر میکردم اتفاقی افتاده هر روز واسه سلامتی نبنی دو رکعت نماز بخون و قرآن بخون اینکار ارومترت میکنه من هر وقت که استرس میاد سراغم وضو میگیرم و نماز میخونم
2706