2726
سلام کسی اون اطراف مهد کودک خوب میشناسه؟ من اصلا چند زبانه بودن و کلاس هاس خیلی خاص مد نظرم نیست . دلم نمی خواد پسرمم رو خیلی درگیر اموزش کنم بزار لذتت ببره از کودکیش. فرصت برای یادگیری زیاده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
الان که دخترم مهد دیگه میره فهمیدم اونجا چقدر تمیز و مرتب بود لباس بچه رو عوض میکردن میرفتم دنبالش موهای مرتب و لباس تمیز خیلی با بچه هربونن و مربیاش خوبن الان هر روز دخترم رو با یه موی شلخته و دماغ آویزون و شورت کثیف تحویل میگیرم ولی مهد حدیدشدآموزشش عالیه نمدونم کیمیا کوچولو چرا آموزشش ضعیفه خیلی حیفه
پسر من مهد "کودک من" میره. توی دولت-کاوه-اخلاقی شرقی من تاکیدم این بود که آموزش های خاص نداشته باشن و اصل برام رفتار و برخورد درست و اصولی و بامحبت با بچه بود. این مهد هم همونیه که میخواستم. هدفم هم اینه که بچه ام مهدش رو دوست داشته باشه و شاد باشه. الان راضیم. مدیر مهد فوق العاده با بچه ها مهربون و صمیمی هست. یه مهد کوچولو و جمع و جوره. تعداد بچه ها توی کلاس کمه. از اول هم مسوول آموزششون بهم گفت که اگه انتظار آموزشهای خاص و رقابتی دارین بچه رو ثبت نام نکنین اینجا. چون اینجا اولویت احساس امنیت و بعد خوشجالی بچه است. ضمنا دوربین مداربسته دارن و میتونم هر وقت بخوام بچه امو ببینم. در مجموع مهد خوبیه. دست کم این که مطمئنم برای آموزش بچه ها رو اذیت نمیکنن و تحت فشار نمیذارن