2733
2734
و اینکه به نوازد 7ماهه میتونم بدم؟سوپ رو اگه بخوام مزکس کنم استخونای پای مرغ رو چیکار کنم؟ گوشتاش و استخواناشو جدا کنم؟شیر پاستوریزه رو از کی باید بدم؟
خدای مهربونم نی نیمو به تو میسپارم
سلام عزیزم من سوپ مرغ اینجوری درست میکنم ولی بقیه سوالات نمیدونم گلم ..... 4 تیکه مرغ +3 تا پیاز هرکدوم را4 قسمت میکنم +2 عددهویج خرده شده حلقه ای +1 عدد سیب زمینی خردشده اندازه اش سلیقه ای +دوعدد لیموعمانی+ ادویه +نمک + دوتا گوجه رنده شده +آب به اندازه لازم ....را باهم میذارم به مدت 1 ساعت بپزه ........در اخر پیازهاش را درمیاریم و جعفری خورد شده + رشته سوپ اضافه میکنم و به مدت نیم ساعت تا 20 دقیقه میذارم بپزه .....بعضی اوقاتم اگه کرفس داشته باشم همون اولش کرفس میذارم با مرغها بپزه
جایی که راه نیست .....خدا راه می گشایید
سلام همه ی استخونهاو غضروفهارو باید با دقت قبل از میکس کردن جداکنی عزیزم شیر پاستوریزه رو هم بعد از یک سالگی باید بهش بدی مثه عسل و اسفناج و سفیده ی تخم مرغ و چند تا چیز دیگه که الان تو ذهنم نیست. همه ی سوالات اینچنینی رو از مرکز بهداشت وقتی میری بپرس.واسه چکاپ 7 ماهگی اگه هنوز نرفتی برو و هر سوالی هم داری بپرس. یا اینکه از دکترش بپرس و بخواه برات یه جا یادداشت کنه
مثل کبریت حالتی غریب دارم ... انگار که میدانم ساخته شده ام تا بسوزم ... !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.