2733
2734
6ساله عروسی کردم مامانش اینا منو پسندیدن براش خیلی مهربونو اقاس،ازونجایی که من عاشق بچم جلوگیری نداشتم ولی تا الان نتیجه نگرفتم شوهرم خیلی زحمتکشه خیییلللییی با اینکه به روش نمیاره ولی از قیافش غم میباره دیگه دکتر رفتنی باهاش نمیرم خسته شدم انقد مظلومانه برام کار انجام میده اهل ترحمو این حرفا نیست فقط میدونم داره زجر میکشه مثل من میریزه تو خودش با اینکه به روش نمیاره ولی قیافه ی مظلومش داغونم میکنه،به بچه ها با مظلومیتو حسرت نگا میکنه واااقعا دیگه کم اوردم حتی یه ذرم خودشو خالی نمیکنه..
خدایا میدونم دارم مامان میشم ،،شکررررررررررررررررررررررررت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پیش دکتر طب سنتی برو حتما جواب میگیری من پیش یه دکتر کار می کردم خیلی ها رو دیدم که بهترین دکترا جوابشون میکردن و میگفتن برید از پرورشگاه بچه بگیرید ولی اومدن پیش دکتر طب سنتی و الانم بچه دارن
من موفق میشم حتما حتما حتما برا موفقیتم یه صلوات میفرستی مهربونم ممنونم
2738
به دکتر نباتی اعتقاد داری؟ی تاپیک ازشون هست.یکی کاربرا زده.نمیدونم دقیقا کدوم مبحثه؟اگر کسی لینکش رو داره.بذاره لطفآ.
دوست دارم با اعتماد به نفس کامل مقابل نگاهای پر عشق همسرم گام بردارم.به امید اونروز...
هرکاری بگم میکنه همین مظلوم بودنش عذابم میده پیشش احساس شرمندگی میکنم خدا میدونه چی داره میکشه ولی دریغ از یه شکایت حتی با مظلومیت و ترس طوری که من ناراحت نشم میگه میشه اگه پسرمون شد اسمشو من انتخاب کنم؟دلم میریزه خدا بهش رحم کنه
خدایا میدونم دارم مامان میشم ،،شکررررررررررررررررررررررررت
2706