2726
سلام دوستان و مامانای گل من هفته 36 ام و از ماه قبل یعنی هشتم دردام شروع شدن برای جلوگیری از زایممان زودرس بهم آمپول پرولوتون میزدن اما دیروز دکترم دیروز قطعش کرد و گفت اگر این هفته دردت بگیره سزارین میشی چون بچه نارسه! خیلی ناراحتم دعا کنید برام این هفته به خیر بگذره
بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....
از یه طرف وقتی گفت نارس ترسیدم از طرف دیگه سزارین
بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
انشالله مرسی بچه ها کی شنبه بشه خدایا
گلم این هفته های آخر رو استراحت کن وبه خودت فشار نیار انشا الله که نینیت به موقع دنیا میاد....
الهم صل علی محمد وآل محمد .............................. از زمین خوردن کسى شاد مشو که نمیدانى گردش روزگار براى تو چه در آستین دارد .. امام علی (ع)
کلاس بارداری میرم دوست ندارم سز بشم البته هر چی خدا بخواد نمیشه پیش بینی کرد
آره شاید حق با فاطمه پریاست اما سز تو هفته 36 کسی بوده؟؟
عزیزم منم کلاسای بارداری میرفتم و عاشق طبیعی بودم اما دکترم توی هفته ۴۰ بهم گفت باید سز بشی چون سر بچه نیومده توی لگن البته بعدا فهمیدم دکترم کلا طرفدار سزارین بوده و تنبلیش میومده طبیعی بیاره بچه کسی رو! خلاصه اینکه کلی ناراحت شدم که میگه طبیعی نمیشه اواخر هفته ۴۰ سز شدم خیلی سزارینم خوب بود ... خیلی راضی بودم اما هنوز هم که چهارسال از اون موقع میگذره عاشق طبیعی هستم و اگه بخوام بچه دوم بیارم حتما میرم پیش دکتری که طرفدار زایمان طبیعی باشه و منم بتونم زایمان طبیعی رو تجربه کنم ببینم چیجوریه خخخخخخخ مردم از فضولی
خدایا کمک کن همیشه شاکرت باشم ... تا حالم همیشه خوب باشه
آخی شقایق جان اما خوب خداروشکر که راضی بودی از عملت ولی مگه درد نداشتی هفته 40؟ تازه بعضیا تا هفته 42 هم منتظر میمونن مجازه
بچه نارسه تو هفته 36؟ بتامتازون بهم زدن برا رسیدن ریه بچه فقط احتمالا تپل مپل نیست چکار کنم تپل بشه؟؟
من طرفداره زایمان طبیعی بودم وبا عوض کردن سه دکتر تونستم دکتر مطللوبه خودمو پیدا کنم ولی عزیزم شرایط تو با من فرق میکنه سلامتی بچه ات مهمه قبل هفته سی و هشت بچه دنیا بیاد میشه نارس
تو سایت خونده بودم بستنی خوبه؟ شماها نظری ندارید ایا؟
2706