2703
2553
دوستای عزیز و هنرمندم

می خوام یه چرخ خیاطی بخرم...که هم کار کردن باهاش راحت باشه و هم بشه کارهایی مثل جادکمه زدن و پس دوزی یا سردوزی رو اهاش انجام بدم.

چرخ حرفه ای نمی خوام...در حد یه چرخ مناسب برای کارای شخصی...

ممنون می شم کمکم کنید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
منم دقیقا همین انتظار رو از چرخ خیاطی داشتم . پارسال بعد تحقیق ژانومه 802 گرفتم. من که خیاطی حرفه ای یاد نگرفتم راحت همه چی میدوزم .امکاناتش خوبه. قیمتشم مناسبه. فقط یه مشکل داره با ژتونش باید دوستانه برخورد کنی چون جدیداش فلزی نیستن.
آوا جون یه چرخ خونگی برای کارای خودم می خوام.شاید ماهی سالی یه بار ازش استفاده کنم...اینم از وقتی دختردار شدم به سرم زده بخرم...وگرنه تا حالا اصلا کار خیاطی نکردم...

مدل چرخت چیه و حدود قیمتش چقدره؟

2714
فرناز جان بهترین چرخ خیاطی ژانومه است و تنوع مدل و قیمتی خوبی داره گارانتی خوبی هم داره
روی هر پله ای که باشی خدا یک پله بالا ترست نه به خاطر این که خداست به خاطر این که دست تورا بگیرد
مدلش را یادم نیست اما 250 خریدم خواهرم یه مدل دیگه کاچیران داره پارسال 150 گرفت باید مدلش را نگاه کنم-اگه به صورت حرفه ای نمی خوای کاچیران خیلی خوبه به نظر من راحت تر از پانومه است چون نمی خواد کارت توش بزاری-انواع دوخت را هم با زدن کلیدها می تونی داشته باشی-
2706