2737
2739
سلام برای سیسمونی خرید کردم لباس دخترام مثله هم شده تا یک سالگی حالا موندم برم عوض کنم یا مثله هم باشن قشنگتره البته لباسای تو خونه ایشون اینطوره لطفا راهنماییم کنید میخونم پستاتونو با گوشی هستم یکم پست گذاشتن سخته مرسی
خدایا ازتو معجزه ای میخواهم معجزه ای بزرگ در حد خدا بودنت تو خود بهتر میدانی معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند…ناامید نیستم فقط دلتنگم خدایا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خاله ریزه..............nazi خانوم از لحاظ روانشناسی میگن لباسای دو قلو هارو مث هم نپوشونین. باید بهشون و به سایرین فهموند که اینا دو نفر با دو هویت واقعی جدا از هم هستن. وقتی یه جور میپوشونین یعنی دارین اینو بهشون القا میکنین که شما از دید بقیه یه نفرین یا مث یه نفرین و این باعث میشه حداقل 50 درصد موجودیت خودشونو از دست بدن و ازش غافل بشن. این از چیزی که من میدونستم
2731
تا یه سالگی مهم نیست یعنی از لحاظ روانشناسی نمی دونم ولی،همچین که عقلشون رسید سر لباس باهم دعوا می،کنن ما خیلی دوقلو داریم. خانواده به شدت سرکوب رنگ لباس دعوا دارن واسه ابن مجبور می شن یه رنگ بخرند واسشون من خودم متفاوت خرید کردم واسه بچه هام تا بعد ببینم چی می،شه
یا الله یا محمد یا علی یا فاطمه یا صاحب الزمان ادرکنی و لا تهلکنی
من سعى مى کنم یک رنگ و یک شکل بگیرم چون به هر حال بین دو مدل لباس یکیش قشنگ تر از اون یکى هست اون وقت دلم نمیاد یکیشون قشنگتر از اون یکى بپوشه تا وقتى کوچیک هستن و انتخاب با منه این کار رو مى کنم وقتى هم که بزرگ شدن انتخاب با خودشونه .
2738
سلام دوستان ختم کامل قرآن و تک جز تا نیمه شعبان تقدیم به امام زمان (عج اله) برای حاجت روایی http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1037439&postID=40599200
دوستای گلم اسمم فرشته هستش*خداجونم شکرت که کاشکی مامان بشم مامان شد* (خدایا منو ببخش اگه خواسته هام ازت زیاده...) ،عشقمو همیشه در پناهت حفظ کن ،خدایا نگهدار همه ی بچه ها باش ،حالاکه بهم این نعمتو دادی واسم تاآخرحفظش کن. ***** یاامام رضا*****