2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم شما با ای وی اف باردار شدی؟؟ خیلی درد داشتی؟؟؟منظورم برای امپول و ایناست دکتر به ما هم گفته ای وی اف ولی من شدید از امپول میترسم
وبلاگ نینی عزیزم که بعد از دوسال انتظار اومده تو دل مامانش http://dalimaman.niniweblog.com/
زری جون خودمم دلم میخاد سزارین کنم منتهی بیمارستان خصوصی شهرمون نداره بیمارستان دولتی هم بخاطر این بخشنامه مسخره سزارینم نمیکنن موندم چیکارکنم
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ
2738
سلام فیریهاجونم خوبی عزیزم؟؟؟؟ ینی بااینکه میدونن بامیکرو باردارشدی سز نمیکننت؟؟؟؟؟؟؟؟
دوتاسقط داشتم مشکل ایمنی انعقادی ،مورفولوژی کم وتحرک درحدطناب زدن دور خودش:-) لطفا برای بموقع وسالم دنیا اومدن پسرم یه صلوات بفرستید،خدایا ببخش بهم (اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم)آبجی یا داداشه پسرمم تو راهه😍
موقع زایمانت برام خیلی دعاکن من که هنوز درگیرم دومی هم نشدکه بشه
دوتاسقط داشتم مشکل ایمنی انعقادی ،مورفولوژی کم وتحرک درحدطناب زدن دور خودش:-) لطفا برای بموقع وسالم دنیا اومدن پسرم یه صلوات بفرستید،خدایا ببخش بهم (اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم)آبجی یا داداشه پسرمم تو راهه😍
من با میکرو یا ای وی اف باردار نشدم ولی خیلی سختی کشیدم عمل و کلی داروهایی جور وا جور.آخه میخواستم زیفت کنم ولی معجزه شد و باردار شدم.الان 33 هفته هستم میخوام طبیغی زایمان کنم مامانم میگه نه تو با سختی باردار شدی تحمل درد طبیعی رو نداری ولی شوهرم میگه نه الا باید طبیعی زایمان کنی. چون توی عمل لاپاروسکوپی که کردم با اینکه شکممو سه تا سوراخ کردن به رحمم هم کاری نداشتن نمیدونید چی کشیدم مگه خوب میشد. خلاصه موندم طبیعی یا سزارین؟
پسرگلم امیرعباس 20 بهمن ساعت 11 و 20 دقیقه صبح اومد بغل مامان.