2733
2734
تو 37 هفته به دنیا اومد شیرم خیلی کم بود چون وزنش کم بود 2 کیلو بود دکتر گفت کمکی بدم من شیرخشک دادم شیرم بعدش خوب شد ولی سیرش نمیکرد یعنی شده یه ساعت سینمو میخورد ولی بعدش گریه میکرد تا شیرخشک نمیخورد آروم نمیشد حالا سینمو تف میکنه بیرون کلیم جیغ میزنه با دستش هلم میدم انگار میخواد در بره تا شیرخشک نخوره آروم نمیشه خیلی ناراحتم چیکار کنم شیرمم از هفته پیش کمتر شده
خدااااایا شکرت بابت همه چی شکرت. برای سلامتیه نی نیم: اللهم صل علی محمد وآل محمد***

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آخی نازی .. تلاش کن میشه .. فقط صبور باش خیلی باید صبور باشی .. پسر منم اول نمیگرفت ولی به مرور گرفت اصلا بهش شیر خشک و شیشه ندادم که عادت نکنه .. البته قبلش 24 ساعت به خاطر دفع مکونیوم تو nicu بود که بهش با شیشه داده بودن .. و بعدش که آوردنش پیش من نمیگرفت سینمو ولی اینقدر مداومت کردم تا گرفت الانم خداروشکر خیلی خوب شیر میخوره .. آب قند یکی دو قطره مینداختین تو دهنش و بلافاصلخ بعدش من سینمو میزاشتم دهنش تا گول بخوره .. اینقدر این کارو کردیم تا گرفت .. البته سینه من نوک نداشت و همونم یه مکافاتی بود واسه خودش چون بعدش نوک سینه هام تا 2 ماه زخم شد و با جیغ و داد شیر میدادم .. ولی الان خوشحالم که اون روزا کم نیاوردم و بچه رو شیر خشکی نکردم .. خیلی ها این روزارو گذروندن و موفق شدن شما هم تلاش کن و خسته نشو حتما میتونی ..خدا نی نیه گلت رو حفظ کنه عزیزم
*پسرم عاشقتم *همسرم دوست دارم***خدایا شکرت ***
بچت الان چند وقتشه ؟ الهی بمیرم دلم خیلی واسه نی نی هایی که نمیتونن سینه مامانشونو بگیرن میسوزه .. من اونروزایی که پسرم سینمو نمیگرفت داغون شده بودم و افسردگی گرفته بودم همش گریه میکردم و بغض داشتم .
*پسرم عاشقتم *همسرم دوست دارم***خدایا شکرت ***
2738
2706