2726
دوست جونا چند وقت بعد از زایمان عوارض بارداری خوب میشن؟؟ منظورم این نفخ و ترش کردن و و سوزش معده و کمر درد و حالت تهوع و بالا آوردن و استخون درد و بیخوابی هست. تازه من علاوه بر تمام اینا قندم هم یکم بالاست.اونم بعد از زایمان.بلافاصله خوب میشه؟؟؟ از اول بارداریم هرماه.یک مشکلی برام پیش اومده.3ماه.اول که ویار شدید و مرتب خون بالا میاوردم.بعدش تیروییدم پرکار شد.ماه 5فهمیدیم صفرام سنگ آورده.اینهفته هم که فهمیدم قندم یکم بالاست و باید رژیم بگیرم.راستش دیگه خسته و درمونده شدم و هیچ انگیزه ای برای ادامه این هفته های باقی مونده ندارم.یعنی ممکنه بعد از زایمان از شره این مشکلات خلاص بشم؟؟؟
**.** خدایا شکرت که با تمام سختیا بمن داری لذت مادر شدن رو اعطا میکنی.بارداری پر فراز و نشیبی بود.سختیای زیادی بود.6ماه اول ویار شدید حاملگی.ماه سوم پرکاری تیروئید.ماه 5 کیسه صفرام سنگ آورد و ماه 7 هم فهمیدم دچار دیابت بارداری شدم.15 شب بستری در بیمارستان بخاطر این مشکلات.ولی من دست از مبارزه بر نمیدارم.بخاطر دخترم با همه اینا مبارزه میکنم.این نیز بگذرد.شماهم برام دعا کنین با این همه سختی خدا یک دختر صحیح و سالم و صالح و اهل بهم بده تا رنج این دوران بارداری رو بتونم فراموش کنم.
بعله بعد از زایمان از هیچ کدوم از اینها خبری نیست نگران نباش عزیزم ایشالله این چند ماه باقی مانده هم به خیر و خوبی میگذره
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم اینجوریم هر هفته یه چیز جدید میاد سرغم.ولی خیالت راحت روز بعد از زایمان همه علائم از بین میرن.فوری فوری
این امضا و تیکر صرفا برای تقویت روحیه هستش.اسم کاربریم پیمانه هستش.لاتینش غلط انگشتی بوده. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
2728
حدودا چنقدر طول میکشه؟یکروز؟یکهفته؟یکماه؟یا حتی بیشتر؟؟؟
**.** خدایا شکرت که با تمام سختیا بمن داری لذت مادر شدن رو اعطا میکنی.بارداری پر فراز و نشیبی بود.سختیای زیادی بود.6ماه اول ویار شدید حاملگی.ماه سوم پرکاری تیروئید.ماه 5 کیسه صفرام سنگ آورد و ماه 7 هم فهمیدم دچار دیابت بارداری شدم.15 شب بستری در بیمارستان بخاطر این مشکلات.ولی من دست از مبارزه بر نمیدارم.بخاطر دخترم با همه اینا مبارزه میکنم.این نیز بگذرد.شماهم برام دعا کنین با این همه سختی خدا یک دختر صحیح و سالم و صالح و اهل بهم بده تا رنج این دوران بارداری رو بتونم فراموش کنم.
خوب من کمر دردش رو تا مدتی داشتم شاید یکی دوماه اما مشکلات معده کلا رفع شد درضمن یکی از دوستام به توصیه دکتر برای دیابت باردرای شیر شتر خورده بود و موثر بود براش سرچ کنی در اینترنت هم هست
همینکه زایمان کنی همشون با نی نی بیرون میاد تبدیل میشه به بیخوابی
این امضا و تیکر صرفا برای تقویت روحیه هستش.اسم کاربریم پیمانه هستش.لاتینش غلط انگشتی بوده. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
قندم هم یعنی خوب میشه؟؟؟ وای بخدا کفر نمیگم و ناشکری نمیکنم ولی واقعا بریدم.کم آوردم.بعضی وقتا فکر و خیال های ناجور از سرم میگذره.کلا امید و انگیزمو از دست دادم.همه از بارداری یک تصویر شیرین تو ذهنشونه ولی من یک خاطره تلخ که اصلا دوست ندارم دوباره تکرار بشه.
اصلا تا الان نتونستم با دخترکم ارتباط برقرار کنم.حتی نمیتونم باهش حرف بزنم.خیلی ناراحتم.
من شارژ گوشیم تموم شده.13کاربر گرامی لطفا تجربیاتتونو بگین و دلگرمم کنین.من دوباره برمیگردم.مرسی از همتون.