2733
2734
عنوان

نمیدونم کار درستی میکنم یا نه؟

300 بازدید | 16 پست
دخترم 4 سالشه تا 2.5 سالگیش نرفتم سر کار وقتی هم که رفتم فقط 3 روز میرفتم. شوهرم میتونست بهم کمک کنه اما الان یه کار خوب بهم پیشنهاد شده اما تمام وقت تا 5. پنجشنبه هم تا 12 نمبدونم چکار کنم. شما باشین چکار میکنین؟ عذاب وجدان دارم بخاطر توی مهد موندنش
تا 5 خیلی زیاده
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم عذاب وجدان نداشته باش شما مادر خوبی بودی که تا دونیم سالگی بچت نرفتی و خودت بزرگش کردی به هر حال به جز مادر شما یک زنی و باید پیشرفت کنی الان بچت میتونه اگر تو مهد اذیت شد به شما بگه پس به نظرم برو سرکار تا بعدها به بچت هم بتونی کمک کنی
وبلاگ نینی عزیزم که بعد از دوسال انتظار اومده تو دل مامانش http://dalimaman.niniweblog.com/
2728
تحقیق کن یه مهد خوب بزارش در هر صورت که باید مهد بزاریش و تا ساعت 2 در حالت عادی مهد باشه اینجوری 3 ساعت بیشتره نمیدونم واقعا سخته من خودم شرایط شما رو داشتم بیخیال شدم الان خونه موندم البته دختر من 5 ماهشه
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
نوشین بچه پنج ماهه خیلی کوچیکه به نظر من باید در اغوش مادرش بزرگ بشه تازه طفلی زبون هم نداره که اذیت شد بگه
وبلاگ نینی عزیزم که بعد از دوسال انتظار اومده تو دل مامانش http://dalimaman.niniweblog.com/
sahartakk تصمیم گرفته بودم بزارمش خونه خواهرم یا خواهرشوهرم سه روز در هفته ...اما پشیمون شدم ..مطمئنا باز هم شغل خوب پیدا میشه ولی دخترم این لحظات رو دیگه هیچوقت تجربه نمیکنه
2738
اره عزیزم خیلی هم استقبال کردن ولی دلم خیلی پیشش بود لیلا جان به نظرم اگه میتونی یه ماه حتما برو بعد تصمیم بگیر که قطعیش کنی یا نه ...پرستار هم که اعتباری نداره مگه اشنا باشه ...بگرد دنبال یه مهد خوب ایشالله که شرایط کارییتون بعد از یه مدت عوض شه
مرسی نوشین جان برای ما خانمهای ایرانی فکر میکنم شرایط سختیه کلی بهمون میگن درس بخون و میخونیم و زحمت میکشیم تازه وقتی مادر میشیم میبینیم شرایط برامون مهیا نیست تازه میمونیم بین دوراهی
لیلا جان شما دیگه سختی راه رو گذروندی ایشالله باقی راه هم سربلند باشی هم به عنوان یه مادر هم به عنوان یه خانم شاغل
2706