2726
من میخوام یه چند تیکه ظرف نقره بخرم ...قلم اصفهان رو دوست دارم و چون یکروزه میرم میخوام از چند تا بهترین مغازه ها دیدن کنم و انتخاب کنم...لطفا آدرس و اسم بهترین های اصفهان رو لطف کنید...قیمتش مهم نیست میخوام اعیونی و سنگین باشه چون نمیخوام هی عوض بدل کنم و دوست دارم به مرور زمان ارزش پیدا کنه کار قلم کاریش... ضمنا عیارشون چنده؟ باید بگم لاک بزنن یا خودشون لاک داره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
همتا جون من خیلی اطلاعات ندارم . چون خودم تا حالا نخریدم . ولی توی بازارهای میدان نقش جهان مغازه نقره و مس قلمکاری شده خیلی زیاده .. مطمئنا چیزی که میخوای رو اونجا پیدا می کنی
الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
نقره فروشی امیر اهتمام خ استانداری وارد میدون که میشی سمت عالی قاپو از کوچه مطبخ برو بسمت خ استانداری اونجا چندتا نقره فروشی هست که امیر اهتمام هم اونجاس چندتا نقره فروشی هم پاساژ کوثر هست که نقره فرقدانی و معصومی اسمشونه من از معصومی خرید داشتم هم کارش قشنگه و عیار نقرش واسه کاراش مشخصه ولی بقیه کارهامو نقره خام خریدم و دادم واسم ساختن که شما وقت منتظر بودن واسه ساخت را نداری وگرنه راهنماییت میکردم
یه گل دارم دوستش دارم منتظر دومیشم
و رد مورد لاک زدن باید منتظر بمونم لاک بزنن ؟ و اینکه چرا سفارش دادی یعنی عیار خاصی مد نظرت بود ؟ اگر فرصت داری لطفا برام توضیح بده فوقش سفارش میدم میگم برام بفرستن تهران
عزیزم در مورد عیار من هم خیلی چیزه خاصی نمیدونم فیط میدونم که عیار هرچه بالاتر ناخالصیمسش کمتره مثلا من یسری نقره داشتم که عیارش 8بود و هر گرم نقره نساختشو واسم 1500حساب میکرد ولی کلا نقره عیار بالا نساختش گرمی 2500تا3000هزار تومنه البته نساخته ها
نه نزدیک نیستن ولی دور هم نیست خیلی مغازه ها 9 بازن دیگه در مورده اینکه میدادم واسم بسازه هم چون یسری ظرف کریستال نقره سفارشی میخواستم مثلا اجیل خوری کریستال نقره میخواستم کریستالشو میخریدم تا نقره روش کار کنه
2706