2737
2734
من 10 روز زودتر پریود شدم البته آمپول hcg هم زده بودم.1 هفته بعد از اون پری اومد سراغ ولی همش 2 روز و نیم بود.
فقط میتونم بگم خدایا شکر که منو لایق اسم "مادر" دونستی..... خودت برام حفظش کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
آخه منم پری اومد ولی همش 2 روز بود . ببین قطع میشه یا نه؟ من این ماه 4-5 هست. 2-3 بار هم اقدام کردم این ماه.
از دیروز که پری شروع شد لک بود یا خون؟ آخه مال من 1 روز کامل فقط لک بود. 2 روز خون بعدشم تموم.
سلام دوستان من هم آمپول میزدم 4 ماه آمپول و قرص اما جواب نگرفتم اما بلافاصله بعد از عکس رنگی باردار شدم توکلتون به خدای مهربون باشه و سعی کنید ریلکس باشید نی نی ها مامانای آروم رو دوست دارن
"ان مع العسرا یسرا " قطعا بعد از هر سختی آسانی است....................................................................اگر خداوند آرزویی را در دل تو نهاد بدان توانایی رسیدن به آن را در تو دیده است.***به لطف خدا و همه ی خوبانش من هم مادر شدم خداجون خودت فرزندم را حفظ کن***

سلام من ۲۶اردیبهشت پریود شدم و یک هفته بعدش تقریبا خوب شدم بلافاصله اقدام ب بارداری کردم اما حین نزدیکی لک بینی داشتم و ترسیدم و قرص اورژانسی خوردم اما چند روز بعدش دوباره اقدام ب بارداری کردم یک هفته ای طول کشید ک دوباره پریود شدم..علت چیه

2706