2726
عنوان

به نظر شما حق با ماست؟

292 بازدید | 8 پست
سلام مامانم اینا چند وقت پیش یه دست مبل خریدن بعد از چند وقت تصمیم گرفتن از همون فروشگاه میز نهارخوریشم بخرن فروشنده گفت یه مبل تک نفرتو بزار اینجا میدم برات بسازن یه میلیون هم بیعانه گرفت حدود دوماه هر روز مامانم زنگ میزد که چی شد اونا هم میگفتن دارن میسازن و سرشون شلوغه بعد دو ماه یه روز زنگ زدن گفتن بقیه پولو بیار غروب میز صندلی میاریم مامانم قبول نکرد گفت تا میز صندلی رو نبینم پول نمیدم تا اینکه مامانم رفت مغازه دید هنوز مبلا رو نیاوردن فروشنده گفت پارچشو پیدا نکردیم اما چوبشو ساخیم یه پارچه دیگه انتخاب کن مامانم گفت من همون پارچه رو میخوام اگه نداشتین زودتر میگفتین پول منو بدین پشیمون شدم اما فروشنده میگه نمیدم ما کلی ضرر کردیم و صندلی هارو دادیم ساختن
..لا حول ولا قوه الا بالله علی العظیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره به راحتی. از اول باید مشخص میکرد میتونه مبل همونطور بسازه یا نه
دفعه آینده که کلبه شما در حال سوختن است به یاد آورید که آن شاید علامتی باشد برای فراخواندن رحمت خداوند
2728
یه همچین بلایی سر ما هم اومد. یعنی من یه پارچه انتخاب کرده بودم اون پارچه رو پیدا نکرده بود سر خود رفته بود یه چیزی مشاهبهش رو زده بود ما بیعانه نصف مبلغ رو داده بودیم مبلا رو بردیم خونه. با اینکه من اصلا راضی نبودم از طرحش اما همسرم پدرشو درآورد تا باقی پولشو بهش داد هنوزم من از فروشنده راضی نیستم
ممنون میشم برای شادی روح پدر عزیزم صلوات بفرستید
وای از دست این مبل فروشها همینطورین هر چی میگی یه چیز دیگه تحویل میدن اصلا زیر بار نرید حتی شده شکایت کنید منم پارسال دم عید مبل سفارش دادم دو تا میزبان رو از پارچه کوسنها سفارش دادم بعد اقا ساده زده بود اونقدر رفتم و اومدم و زنگ زدم تا مجبور شد کار رو تعویض کنه