2737
2734
عنوان

درس

340 بازدید | 11 پست
بچه ها من قبلا تو ی تایپکی این مطالب رو نوشته بودم "ولی نمیدونم چرازیاد کسی سر نمیزد حالا اومدم این تایپک رو درست کردم "اگه اجازه بدین به صورت ازمایشی ی سری چیزهای که ان شا...براتون مفید باشه بهتون بگم فقط از تون خواهش میکنم وقتی اومدین خوندین لایک کنید تا من بدونم که مطلب رو یکی خونده "در ضمن اماده هر گونه پیشنهاد و انتقاد هم هستم التماس دعا یاعلی
خدای من "از بابت لطف بی کرانت که در حقم کردین بی نهایت سپاسگزارم "
اما درس امروز امروز میخوام بهتون بگم "که چرا این همه بهمون سفارش دادن یا اصلا میگن نمازتونو اوله وقت بخونید ؟مگه خوندنه نماز اول وقت توش چه حکمتی داره ...؟ ببینید بچه ها اگه شما برین ی کیلو نخود بگیرین "فروشنده همین طوری اون ی کیلو رو میریزه نو پاکت و به شما میده "شما اگه ی کمی توش نگاه کنید "2یا3تا اشغال دیدین اصلا نمیشه به فروشنده بگین اینا رو بردار و دوباره برام بکش "یعنی شما بایدیا کلا همشو بردارین حقه اعتراض ندارین "یا اصلا برنداشتین باید کلا همشو پس بدین حالا وقتی اذان میگن "امام زمان بلند میشه نماز میخونه "خیلیاهم تو دور ورمون بلند میشن میخونن"وقتی "وقت" نماز اول وقت تموم شده "فرشته ها نمازهار رو میبرن بالا "که توی این نمازا نماز امام زمان 100درصد قبول شده است "بقیه نمازها رو به خاطر اینکه با نماز امام زمان قاطی شده مجبورن قبول کنن برای همینه که نماز اوله وقت قبول هست" یاعلی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا عسلم قبول میکنن "ولی اینجا اهمیت نماز اوله وقت رو میخواد بهمون بگه "همین اگه نمازو تو اوله وقت بخونیم هر کمی و کسری داشت به خاطر نماز امام زمان قبول میکنن "ولی اگه بعد از چند ساعت نماز رو خوندیم هر کم و کاستی داشته باشه باید جواب پس بدیم
2728
بقیه نمازا رو هم چون با نماز امام زمان قاطی شده مجبورن قبول کنن؟؟؟؟؟ یعنی بقیه آدم نیستن فقط امام زمان نماز و دعاش قبوله؟ این چه حرفیه درسته امام زمان بنده ی برگزیده ی خداست اما ایشون هم بنده هستن ما هم بنده نماز خودمون بلفطره قبول نیست ؟ حالا چون قاطی شده با نماز امام زمان قبوله؟ تو رو خدا دلایل بهتری بیار برای نماز اول وقت
..لا حول ولا قوه الا بالله علی العظیم
ای کاش به جای این میگفتی چون امام زمان اول وقت نماز میخونن ثواب نماز اول وقت بیشتره نه اینکه نمازت فقط به دلیل قاطی شدن با نماز امام زمان قبوله
..لا حول ولا قوه الا بالله علی العظیم
بچه ها هر حرفی زده میشه "تو برنامه سمت خدا از زبونه همون اساتید هست " قبول کنید من از خودم روایت حدیث نقل نمیکنم
2738
زیبا جان "من خودم ازتون خواهش کرده بودم هر حرفی "یا پیشنهادی دارین بهم بگین " خب اینم نظره شخصی شما بود "ممنونم که اومدین مطلب رو خوندین و نظر دادین
نماز های صحیح پذیرفته می شه اما گاهی اشکالاتی داره نماز های ما که ممکنه به خاطر اون اشکالات نماز ما پذیرفته نشه . مثل اینه که شما به یه مراسمی دعوت شده باشی که برای ورود نیاز به کارت باشه. وقتی شما به همراه یه مهمان مهم این جلسه وارد مراسم می شی کسی از شما کارت نمی خواد. اینم یه چیزی شبیه همینه. اگر نماز ایرادی داشته باشه شاید کمتر به چشم بیاد. وگرنه منظور این نیست که اگر نماز همزمان باامام نباشه نماز قبول نیست . فقط اینم یکی از محبت هایی هست که خدا به خاطر امام در حق ما انجام می ده.
در شگفتم از شخص متکبر که دیروز نطفه ای بوده و فردا لاشه ای است.   امام علی علیه السلام
درس امروز تو خیلی از احادیث داریم که اگه ی روزی دست به سینه شدین "به دلتون افتاد که به یکی از ائمه اطهار سلام بدین "تو اون لحظه دارین در واقع جواب سلامه اونا رو میدین "یعنی اونا سلام دادن و شما پاسخ میدین بچه ها تو هر لحظه "تو هر حالو هوایی هستین "دست به سنیه یا اصلا دست رو سینه نشین "فقط به یکی از ائمه سلام بدین "اونا به جز ما ها کسی رو ندارن التماس دعا