2737
2739
بعد از زایمان تا یک ماه شکم بند بستم الان دوماه و پنج رپز میگذره شگمم به اندازه ماه هفت بعرداریم شده چکار کننننننننننم خیلی بدقواره شدم دوباره شکم بند بپوشم تاثیر داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام منم بعد از زایمان این جوری شده بودم اصلا خودمو فراموش کرده بودم به خودم اومدم دیدم بله من چقدر از خودم بیخبرم آگه شیر میدی فقط باید زیر نظر باشه رژیم امادر کل نون و برنج خیلی شکم و بزرگ میکنه
وخدایی که نگه داشت دلم را از غم .......;وانگهی گفت کمی صبر و مدارا تا دم........🌼🌼
2728
منم همینطوری بودم با 20 کیلو اضافه وزن از 40 روزگی بچه رفتم پیاده روی روزی دوساعت الان که نه ماه گذشته 15 کیلو کم کردم ولی دو ماهه که پیاده روی نمیکنم شکمم از شش ماهگی شروع کرد به کوچیک شدن نگران نباش درست میشه
عزیزم من سه ماه شبانه روز شکم بند بستم ..فقط موقع حمام و موارد خاص باز کردم....دوماه بعد زایمان دو کیلو نسبت به قبلم چاق تر بودم...بهتون توصیه میکم حتما ببندید خیلی تاثیر داره ...خیلی زیاد...
2738