2726
دوستای گلم جمعه سزارین دارم بیمارستان آتیه.اگه سفارش یا توصیه ای برام دارید بهم بگید .لطفا راهنماییم کنید .نی نی اولمه و بی تجربه ام .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام عزیزم منم آتیه زایمان کردم نه ماهه پیش خیلی خیلی راضی بودم اصلا نترس چون هیچ دردی حس نمیکنی و فقط سعی کن از لحظه لحظه دیدن بچه ات لذت ببری لوازم هم نمیخواد با خودت ببری خودشون میدن همه چیز فقط اگه لباس بچه که اونا میدن و دوست نداری خودت یه دست ببر انشااله به سلامتی باشه
2728
lمبارک باشه.تا میتونی تو این چند روز خنکی بخور خدای نکرده زردی نگیره نی نی.تمام تلاشتو بکن تا سینتو بگیره اگه هم سرتق بازی در اورد بهش عناب یا آب نبات بده مبادا شیر خشکیش کنیااااااااااااااااااااااااا
رز من زیارد خنکی نخوردم . الان بخورم فایده داره؟؟؟آب انار و آب هندونه خوبه ؟؟؟ تا حالا نشنیده بودم عناب بدیم به بچه ؟؟ خیلیدوست دارم شیر بدم بهش .تمام تلاشمو میکنم . کسی توصیه خاصی دیگه به ذهنش نمیرسه ؟؟؟؟ نصیحتی یا نکته ای که خودتون باهاش مواجه شده باشید ؟؟؟
اردی بهشت عزیز امیدوارم به خوبی زایمان کنی فراموش نشه که شیر دادن به بچه رو زود بعد از زایمان شروع کنی یا اینکه شیرت رو بدوش تا زیاد بشه اگه تونستی خاطره ی زایمانت توی آتیه رو برامون بنویس به امید یک زایمان خوب