2737
2734
عنوان

مشاوره میخوام ازتون .....

1592 بازدید | 204 پست
سلام دوستان من دو ساله با خانواده ام کلا با خواهرام و برادرم مشکل پیدا کردم البته به من ربطی نداده موضوع با شوهرم مشکل دارن باعث این مساله هم مادرم بود که این اتفاق اتفاد حالا خواهرام و برادرم با من بد شدن شدیدا خواهشا بگین من چکار کنم چه برخوردی کنم نمی تونم موضوع رو هضم کنم مادرم هم اصلا به روی خودش نمیاره و عنوان نمیکنه که من باعثش شدم حالا شما میکین چکار کنم از فکرم بیرون بره همش با خودم درگیرم فکرم مشغوله البته میدونم اصلا این موضوع درست شدنی نیست
همش ناراحتم با اینکه دوسال از این موضوع گذشته نمی خوام هم جلوی خواهرام خودمو کوچیک کنم هیچ مشکلی هم تو زندگیم با شوهرم ندارم ولی این موضوع عذابم میده خودمو بی کس میبینم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هر مشکلی راه حلی داره . حالا لازم نیست که بعد از صحبت و حل مشکل با هم رفت و آمد کنید اما لااقل میتونید گاهی از هم خبر بگیرید و اگر همدیگر رو جایی دیدید با هم برخورد خوب کنید
2738
2706