2726
عنوان

سرفه های بچم ..........

270 بازدید | 18 پست
الان 10 روزه دوباره شروع شد قبلا هم اینجوری بود بعد از سرما خوردگی تا یه ماه یک ماه و نیم سرفه میکرد بردمش هزار تا دکتر و هزار تا دارو همه دارویی خورده همه نوع دارو گیاهی ای خورده اما دوباره که سرما خورد روز از نو روزی از نو از صبح تا بحال یه ساعت گلوش اروم نبوده همش سرفه سرفه سرفه الانم بوخورش دادم بازم خوب نشد دکتر دارو داد خوب نشد زادتین هم خورده خوب نشده این در حالیه که سه ماه پیش بردمش پیش فوق تخصص الرژی که تشخیص داد الرژیه و از کورتون بگیر تا امپرازول رو داد به بچم یه مدت کوتاه خوب بود و دوباره شروع شد بردمش طب سنتی یه مدت خوب بود الان دوباره شروع شده پاک دیوونه شدم حالا اگه تجربه مشابهی دارید یا دکتری درمانی میشناسید منو راهنمایی کنید خواهشا
بچه ها ظریفن.ضعیفن,لطیفن ,یادم باشه,یادمون باشه چینی نازک کودکی شونو نشکنیم[smiley]s/sm06.gif[/smiley][smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
اگه راه حلی یا تجربه ای دارید در اختیارم بزارید ثواب داره به خدا
بچه ها ظریفن.ضعیفن,لطیفن ,یادم باشه,یادمون باشه چینی نازک کودکی شونو نشکنیم[smiley]s/sm06.gif[/smiley][smiley]s/sm_29.gif[/smiley]

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بله روشنه الان البته خونه ما کوچیکه یه جا روشن کنم همه جا میره
زادتین شربتش اونم خارجیشو دادم از بس سرفه کرد بچم خسته شد خابش رفت بمیرم براش اللهی
آره دکتر داد تو داروخونه هم ازاد می فروشن پوستش زرد عکس یه نوزاد هم روش داره بچم یه ماه بود سرما خورده بود سرفه های خلط دار شدید با هیچ دارویی خوب نشد با این شربتذخوب شد
من موفق میشم حتما حتما حتما برا موفقیتم یه صلوات میفرستی مهربونم ممنونم
سرفه هاش خلط دار نیست خس خس هم نداره تنگی نفس هم نداره فقط سرفه و ابریزش بینی داره طفلی که ابریزشش داره بهتر میشه اما سرفه هاش خوب نشده
دختر منم همین جوری بود تا 10 روز پیش البته پیارسال هم همین تور من اون موقع بردم دکتر آلرژی سه ماه تحت درمان بود اسپری داد و یه قرص جویدنی این دفعه که اون جوری شد من خودم اون کار رو کدم خدا رو شکر خوب شد سینشون حساس میشه باید از عطر و اسپری دور باشه شیر با عسل بهش بده شب قبل ازخواب یه قاشق عسل بزاره دهنش تا میتونی آب میوه و آب و سوپ همچی به خدا من یه سوپ درست می کنم از شلغم تا کرفس و ......می ریزم توش
دوستدارم دخترم همه زندگیم
2706