2703
2553
عنوان

من سر دوراهی شدیدی گیر کردم

784 بازدید | 23 پست
چند وقته با قانون جذب اشنا شدم...با مشاور مذهبی صحبت کردم که کاملا ردش کرد...با روانشناس صحبت کردم گفت حقیقت داره! کلی مطلب مطالعه کردم...اینجا تاپیکشو خوندم ولی هنوزم نمیدونم واقعا وحود داره یا نه... کمکم کنید
به نظر من حقیقت نداره روانشناسی علم نوپاییه خیلی روش حساب نکنید تصور کن پیرمرد 80 ساله که سرطان امانشو بریده بیاد سلامتی رو جذب کنه خوب معلومه می میره من خودم خیلی وقتا مطمئن بودم و یقین داشتم اتفاق بدی می افته و همش می گفتم می دونم آخرش فلان میشه ولی صد در صد برعکس شد
خیلی از معلول ها خانه نشین هستند فقط به خاطر نگاه ادامه دار من و تو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
یه حدیث از امام علی میگه مراقب افکارتان باشید که سرنوشت شما خواهد شد البته متن حدیث طولانیه فکر ما لازم هست ولی کافی نیست و هزار و یک عامل دیگه هم موثره
خیلی از معلول ها خانه نشین هستند فقط به خاطر نگاه ادامه دار من و تو
درباره ی قانون جذب نظری ندارم ولی در مورد دعا و ادابش اگه مایل بودی این مطالب رو از صحیفه ی مهدیه مطالعه کن ضرورت دعا از نظر عقل و نقل آداب دعا اهمیّت مداومت بر دعا نقش یقین در مستجاب شدن دعا یقین و آثار شگفت‏ انگیز آن http://www.almonji.com/fa/node/1319
یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
2714
2706