2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من حالت پریود دارم گاهی تخمدانم تیر میکشه حالت تهوع و درد سینه و تکرر ادرا ر دارم ترشحاتمم زیاد شده گاهی هم سردرد دارم
خودت باش! نه تندیسی که دیگران میخواهند.وقتی قالب فکری دیگران می شوی ، زیبا می شوی به چشمشان. اما قبول کن تمام مجسمه ها شکستنی هستند
2738
اصلا و ابدا خودتونو درگیر علائم نکنید من چند ماه علائم کامل بارداری رو داشتم اما پری میومد فقط و فقط بیبی چک مثبت یا آز خون
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
من هنین الان پریود شدم انگار علایم پریود بود نه بارداری , روز 29 بودم
خودت باش! نه تندیسی که دیگران میخواهند.وقتی قالب فکری دیگران می شوی ، زیبا می شوی به چشمشان. اما قبول کن تمام مجسمه ها شکستنی هستند
من دو روز پیشم بیبی چک گذاشته بودم بعد چند ساعت یه هاله کمرنگ افتاد ولی خب الان پری اومد
سلام خانومهای گل مامانای آینده....من تقریبا 10 روز دیگه میزارم.روز تخمک گزاریم 8 پری بود!! اگه اتفاقی افتاده باشه باید زودتر نشون بده احتمالا..کاش هممون زودی مامان شیم بگین ایشششششالا.....
خدایا شششکر...
انشالله به حق کریم اهل بیت همه چشم انتظارا مامان بشن همین طور شما عزیزان و من
ز عطرِ حـریم تـو اگر دوریم ،دلخوشیم به نسیمِ گاه گاهِ نگاهـت ...خوب میدانم از هر که تـــو دل بـردی ، خرابِ عشـقت شد ...پس بنگر ما را ؛ به نگاهی ...که دلها، خراب آیاد تـــوست ............ رَبِّ هَبْ لِی مِنَ الصَّالِحِینَ ﴿١٠٠﴾ پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن
2706