2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم،من انارو دون کردم،ریختم،داخل غدا ساز،چندثانیه،کار کرد.بعد از صافی رد کردم،اصلا هم دونه هاش خرد نشد،خیلی خوشمزه بود.
★★★از لبخندت برای تغییر دنیا استفاده کن،مگذار دنیا لبخندت را تغییر دهد★★★
آخه من 8 ساله ازدواج کردم تو این 8 سال با آب انار گیری دستی آب انار گرفتم اما چند روز پیش زن داییم میگفت چند ساله با آب میوه گیری آب انار میگیره گفتم از شما بپرسم ببینم واقعا آب میوه گیری خراب میشه یا من تو این مدت نمیدونستم
..لا حول ولا قوه الا بالله علی العظیم
2738
با آبمیوه گیر میگیرم آبشو صداش زیاده ولی آبمیوه گیر هیچیش نمیشه برا من3کاره نانیوا هست راضی ام ازش
خدایا.......... قسمت و حکمت رو بگذار ...... واسه اونهایی که درکش میکنن......... واسه من......... لطفا فقط معجزه کن
من واسه خودم انار رو فشار میدم تا ابش جدا بشه دستگاه آب انار گیری ندارم AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
2706