2737
2734
سلام عزیزان من ماه پیش کلومیفن مصرف کردم ولى اصلا تخمک نداشتم ,دکترم این ماه برام لتروزول تجویز کرده حالا یک سوال دارم ,من پریودام روزاى اول لکه بینى وبعد از چندروز را مى افتاده حالا من باید ازروز پنجم قرص رو بخورم روز پنجم من از کى باید حساب کنم از همون لکه بینى ها یا از روزى که کاملا راه افتاد توروخدا کمکم کنید شاید ماه پیش که کلومیفن جواب نگرفتم به خاطر همین مسئله بوده ,ممنونم مى شم جوابم بدید عزیزان
طول مدتی که پریودی، از زمانی که راه میفته تا زمان پاکی چند روز طول میکشه؟
خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد: او می گوید آری و آنچه می خواهی به تو می دهد. او میگوید نه و چیز بهتری به تو می دهد. او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد
اگه همون هفت روز طول میکشه، روز پنجم رو باید از همون زمان راهذافتادن پریود حساب کنی
خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد: او می گوید آری و آنچه می خواهی به تو می دهد. او میگوید نه و چیز بهتری به تو می دهد. او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اخه پریود من بعد از لکه بینى روزاى اولش خیلى کمه خیلى ببخشید مثلا به اندازه یک بند انگشت یک کم بیشتر وبعد از دوروز خونریزى شدیدشروع مى شه یعنى همون پریود کم هم حسابه