2737
2734
با دفترچه بیمه ارتش من سه مرحله ای دادم حدود 10 تومن شد
حجاب همان چادری بود که بین درو دیوار سوخت اما از سر فاطمه(س) نیفتاد'یا فاطمه الزهرا(س) کوچولویی که مدت ها منتظرش بودم بیمه ی امام زمان (عج)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه فقط قند بود که باید یه بار ناشتا یه بار بعد 1 ساعت از خوردن گلوکز یه بار یعد 2ساعت خون میدادم و کشت ادرار
حجاب همان چادری بود که بین درو دیوار سوخت اما از سر فاطمه(س) نیفتاد'یا فاطمه الزهرا(س) کوچولویی که مدت ها منتظرش بودم بیمه ی امام زمان (عج)
آره عزیزم برای قند باید ناشتا باشی
2738
کشت ادرار تشخیص عفونت ادراری یعنی اگر برات نوشته باشه یه نمونه ازت میگیرند
شاید واسه تو ننوشته باشه شایدم مال تو دو مرحله ای باشه آزمایشگاه قشنگ راهنمایی میکنن
باید 12 ساعت کامل ناشتا باشی من بیمارستان مدرس تو سعادت اباد رفتم فکر کنم 15 تومن شد با بیمه تامین اجتماعی .. البته هم تیروئید بود هم قند
*پسرم عاشقتم *همسرم دوست دارم***خدایا شکرت ***