2737
2734
سلام من الان تو هفته39 هستم. یکی دو روزه ترشحاتم زیاد و مخاطی و غلیظ شده. هیچ دردی ندارم. بعضی وقتا خییییییییلی زیاده که تعجب میکنم. کسی میدونه دلیلش چیه؟ ممنونم
خب عزیزم تو این هفته ها هر علامتی ممکنه نشانه زایمان باشه بیخیال نشین اگه خیلی زیاده سریع برو بیمارستان زنداداش منم هیچ دردی نداشت فقط ترشح داشت تا ما بفهمیم و بفرستیمش بیمارستان دهانه رحمش کاملا باز شده بود تا رسید بچه بدنیا اومد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
منم درست یه هفته قبل از زایمان ترشحاتم زیاد شد رفتم بیمارستان گفتن دهانه رحم باز شده یه هفته به زایمانم مونده بود دکترگفت یا دوساعت دیگه دردات شروع میشه یا هنوز بعد یه هفته برگشتم خونه درست یه هفته ترشحات داشتم دردهام شروع شد رفتم بیمارستان وزایمان کردم
عکس گل پسرم قند عسلم ایهان جون http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2015041919151333740 [smiley]l/l_31.gif[/smiley] ***همسرم پسرم خیلی دوستتون دارم***
ایشالا که زایمان خوبی داشته باشی خوش بحالت اخرشی تورو خدا منم دعا کن پسرکمو هرچه زودتر صحیح و سالم بغل بگیرم خیلی دیر میگذره اخه
دنیا تویی...تاابد به ساز دنیایم می رقصم؛مسیحا پسرک بهاری من،همیشه بخند♥♡♥