2737
2734
عنوان

جایگزین رب

2390 بازدید | 22 پست
سلام دوستای گل که به فکر سلامتی خودتون و خانوادتون هستید:) ما پودر گوجه تولید میکنیم...از بهتتتترین گوجه های ایران، گوجه های خراسان شمالی، سفت و تو قرمز و خوشگل. تضمین میکنم که مشتری میشید....عاااالللللللیه رنگ فووووق العاده خوب(تضمین میکنم) مزه و بو: دقیقا مثل رب آپلود عکس کیلویی 35 هزار تومن رنگش رو خودتون باید ببینید، عالی رنگ میده...موقع خرید حتما توضیح میدم راهش رو... در پودر گوجه ما فقققققط گوجه + 7% نمک(یه مقدار جزیی برای کمک به بالارفتن ماندگاریش) اینو هر کسی خریده ازم راضی بوده و دوباره سفارش داده خرید بالای صد و بیست هزار تومن(از هرکدوم از محصولاتمون) 5 تومن پول پیک در تهران و 5 تومن از پست با من:) البته اصلا به صرفه نیست، صرفا برای اینکه شناخته بشیم... بقیه محصولات طبیعی ما : در تاپیک امضای من موجود هست...ببینید و لذت ببرید:) واقعا خوشمزه و سالم:) شماره تماس 0935 35 25 425
برای همکاری در فروش در واتسپ به این شماره پیغام بدهید:09353525425                          
نظرات دوستانی که بعد از خرید نظرشون رو تو سایت گذاشتن: فیروزه **مامان الینا ** پست ها : 3926عضویت:1389/12/18 1393/9/3 - 8:32 صبح [گزارش پست نامناسب] سلام دوستان عزیز من دیشب مزاحم پرنسس جان شدم.........محصولاتشون رو از نزدیک دیدم..........واقعا عالی....پیشنهاد میدم همتون بخرید...من تا پاسی از شب داشتم میوه خشک و گردو میخوردم خیلی هم مهمان نواز هستن هم خودشون و هم همسرشون بسیار متدین و با اخلاق هستن.....از ما با دمنوش سیب و دارچین پذیرایی کردن که خیلی خوشمزه بود من از همه محصولاتشون خریدم و در صدد هستم بازم بخرم الیسابات پست ها : 2312عضویت:1388/12/4 1393/9/16 - 3:21 عصر [گزارش پست نامناسب] سلام من تلفنی ازتون تشکر کردم ولی می خوام اینجا هم بگم تا دوستان مطمئن تر ازتون خرید کنند اول از همه از اخلاق خوبتون و صداقت کلامتون ممنونم بعد هم از طعم گردوها خیلی راضی بودم از طعم میوه های خشک هم خیلی خوشم اومد پودر گوجه هم خیلی خوب بود خیلی خوشرنگ شد به محض اینکه ریختم تو روغن رنگ داد و طعمش هم مثل رب گوجه بود باز هم ممنون روک مان پست ها : 369عضویت:1390/12/6 1393/9/23 - 3:55 صبح [گزارش پست نامناسب] سلام... باز هم تشکر ...واقعا عالی بود ...مخصوصا هلو...فوق العاده...با اینکه همیشه از تواضع خرید می کنم اما کیفیت محصولات شما یه چیز دیگس...خدا به کارتون برکت بده... البته هندونه هم خیلی خوب شده...قبلا که گرفته بودم برش هاش بزرگتر و اسلاس نازک بود خوبی کار شما اینه که گوشتیه...و برای همین مزش کاملا احساس میشه... موز خرمالو هم عالی...هنوز پودر گوجه رو امتحان نکردم ...بعدا میگم خدمتتون... در ضمن خیلی هم تمیز و مرتب ... پرنسس جان ...به نمیزنین؟...برای دمنوش اونم توی این فصل خیلی مناسبه... اگر زدید بهم خبر بدین هانی پست ها : 1055عضویت:1390/4/4 1393/9/28 - 10:13 صبح [گزارش پست نامناسب] سلام من از پرنسس جون خرید کردم فقط میتونم بگم عالیییییییییی بود تا نخوردین متوجه نمیشین تجربه فوق العاده ای هستش امتحان کنید!!!!! بهارخاتون پست ها : 18637عضویت:1392/6/13 1393/9/30 - 8:09 عصر [گزارش پست نامناسب] سلام من دیگه رب استفاده نمیکنم معرکه سسسسسسسسسسسسسسسس مرسی دوستم sairoz پست ها : 6207عضویت:1390/11/5 1393/10/6 - 10:00 صبح [گزارش پست نامناسب] سلام خانومی.اومدم بگم که یادته من از پودر گوجه با یه قاشق رب استفاده می کردم؟ دیشب دلو به دریا زدم و فقط از پودر گوجه اونم حل شده تو آب استفاده کردم و به مایع ماکارونیم اضافه کردم .انقد خوش رنگ شده بود که نگو.طعمش مثل رب بود. پریسا 1393/10/5 8:49 ب.ظ ممنون بابت این میوه های بسیاااااااارررر خوشمزه من مز رو دوروزه تموم کردم هندوانه هم الان تموم شد یکم از کیوی مونده گردوهاهم به نصف رسیده.انقدر خوشمزس که تو دهن آب میشه خلاصه که ممنونننننن به زودی برای خرید تازه مزاحمت میشیم مهرارا پست ها : 1079عضویت:1392/2/11 1393/10/4 - 12:26 عصر [گزارش پست نامناسب] بچه ها من از پرنسس خرید کردم. واقعا واقعا همه محصولاتش عااااالی بود. خیلی خوشمزه بود و واقعا طعم و مزه میوه واقعی رو میداد. خیلی هم تازه بودن. بهتون پیشنهاد میکنم حتما خرید کنید پشیمون نمیشید. راستی پرنسس جون ی پیشنهاد ب نظرم آلبالوها و آلوها خودشون از عکسشون خیلی بهترن. پیشنهاد میکنم ی عکس دیگه بزاری. یاسمین پست ها : 42عضویت:1392/11/14 1393/10/6 - 10:04 صبح [گزارش پست نامناسب] سلام پرنسس جون. من از شما پودر گوجه و گردو خریدم که هر دو عالی بودند. شما برام نمونه میوه های خشک هم گذاشته بودید که اونا هم خیلی خوب بود. ممنون bita پست ها : 623عضویت:1388/2/16 1393/10/7 - 10:36 عصر [گزارش پست نامناسب] سلام دوست مهربون و خوش اخلاقم خواستم بابت همه چیز ازت تشکر کنم محصولاتت خیلی عالی و خوشمزه بودن من و دخترم و شوهرم داریم مشت مشت میخوریم به همسر مهربونت سلام برسون دخمل نازتم ببوس ضمنا سفارشهای جدید منو هم یادت نره نادیا پست ها : 51عضویت:1393/4/5 1393/10/9 - 10:51 عصر [گزارش پست نامناسب] سلام پرنسس جون امروز از،مصولاتت استفاده کردم خیلى خوب و عالى بودند. ممنون دوستم . بهارخاتون پست ها : 18637عضویت:1392/6/13 1393/9/30 - 8:25 عصر [گزارش پست نامناسب] دوست عزیزم درستش باید گفت واقعا میوه هات عالین من دیگه رب استفاده نمیکنم پودر گوجه ت عالیییییییییییییییی (0) [لایک] فیروزه **مامان الینا ** پست ها : 3928عضویت:1389/12/18 1393/10/10 - 3:18 عصر [گزارش پست نامناسب] [حذف پست] [لینک مستقیم] [وبلاگ] [ارسال پیغام خصوصی] [ارسال ایمیل] دوستان سلام محصولات پرنسس جون حرف نداره.....به خدا بدون اغراق میگم.....درجه یک هست هر کی نخره ضرر کرده...........وای میوه خشک و پودر گوجه هات عالین....گردو و ...... همه و همه محصولات یعنی عاشقتم پرنسس
پیشنهاد خرید پودر گوجه، یک پیشنهاد اخلاقیه، تا اقتصادی... مطمئنا شما هم بعد از استفاده از این پودر سالم، به همه خانوادتون معرفیش خواهید کرد.(اینو طبق تجربه عرض میکنم)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خیلی خیلی سالمه...رنگشم واقعا عالی میشه... دیشب برای یکی از مشتری ها که اومده بودن خونمون درست کردم...هم پودر رو دید، هم رنگی که پودر گوجه تو روغن آزاد کرده بود...خیلی خوشش اومد.شوهرش گفت رنگ زعفرون میشه
آره7 سالی میشه رب مصرف نمیکنیم مگه برای مهمون ...درست کردن این پودر برای ما که خیلی دردسر داره چند روز طول میکشه البته خوبیش اینه که شهر ما گرمه ..وما از آفتاب مرداد برای خشک کردن بهره میگیریم
2738
عزیزم با دستگاه خشک کن، خشک میکنیم. واقعا تبریک میگم بهت، رب اصلا به درد نمیخوره. دوست من رفت کارخونه رب کار کنه(رشتم صنایع غذایی هست) استعفا داد... گفت من وجدانم قبول نمیکنه اینا رو به خورد مردم بدم...
ممنونم عزیزمممم... کاش مردم مثل شما میدونستن این محصولی که تولید کردم چقدر عالیه... حیف واقعا
کارخوبی میکنید.ثواب داره بخدا.من پارسال گوجه خشک کردم رنگش خیلی بهتر بود البته پودرش نکردم.برا ابگوشت میخواستم.مامانی خیلی کارنداره ها.من میشورم سرشو میگیرم دونه هاشو میگیرم و قاچ میکنم میزارم تو آفتاب مرداد! خشک بشن.ما رب محلی میخوریم. اگه بدونین تو رب چیا که نمیرزن! اینا بهتره بنظرمن.
من مست و تو دیوانه ماراکه بردخانه؟
2706