2410
2553
سه هفته دبگه زایمان دارم توی سونو امروز دکتر بهم گفت یک تورم جزیی توی کلیه هست و گفت بعد از تولد باید سونو واسه بچه انجام بده تو رو خدا هر کی اطلاعات داره بده تمام دیروز رو گریه کردم خواهش میکنم
پسرم تنها دلیل زنده بودنم
نگران نباش عزیزم چیزی نیست، با دارو رفع میشه،اگرم نشد با یه عمل جزیی خوب میشه ان شاالله به سلامت زایمان کنی
خداوندا: مرا به بزرگی چیزهایی که دادی آگاه و خشنود کن تا کوچکی چیزهایی که ندادی آرامشم را بر هم نریزد...
دختره یا پسر؟ در چه حدیه ؟
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
عزیزم حسابی سرچ کن اطلاعات بگیر خوبه که همه چیو از قبل بدونی چون پسره باید زود ختنه کنین چون ممکنه باعث عفونت ادراری بشه تو نینیت من شنیدم خیلی شایعه تو نینیا نگران نباش خدا خودش هواشو داره
[smiley]s/sm_41.gif[/smiley][smiley]s/sm_41.gif[/smiley][smiley]s/sm_41.gif[/smiley]
هیدرونفروز مربوط به کلیه هست فکر می کنم دوستم... می فهمم که چقدرررررررر نگرانی... میگی جزیی هست پس انشالله با دارو قابل حل هست...
خدایا عشقم السا رو زیر سایه خودت حفظ کن....
2714
عزیزم نترس من الان چند جا خوندم خفیف مشکلی نداره میتونی برای اطمینان زنگ بزنی از یه ماما بپرسی این استرس که برای شما بدتره
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
سهنا جان سقط هام بخاطر ضعیف بودن اسپرم شوهرم و ضعف نطفه بود قلب تشکیل نمیشد با بک دوره دارو درمان شد قبلش هر چی به شوهرم میگفتم حاضر نمیشد بیاد ازمایش بده
پسرم تنها دلیل زنده بودنم
2706