2733
2734
سلام خانوم ها من به خاطر لکه بینی و هماتوم و دو قلویی که دارم ،استراحت مطلق شدم ،فقط اجازه دارم تا دستشویی برم از صبح تبلتم دست میگیرم قران میخونم،دعا میخونم ،میام نی نی سایت ،گاهی میرم روی مبل تلویزیون میبینم ،اما واقعا حوصلم سر میره ،چه کارهای دیگه ای شما انجام میدید ؟؟ همش چشم انتظارم یکی بیاد پیشم :-( برای من دو دوقلوهام دعا کنید این نه ماه به سلامتی طی بشه فکر میکردم تو اینترنت اطلاعات در مورد تربیت دو قلوها بتونه ساعتها سرگرمم کنه اما خبری نیس :-(
خدایا فقط تو رو دارم ،کمک کن نی نی هام سالم دنیا بیان
ایشاله نی نی هات سالم بیان بغلت کتاب هم میتونی بخونی و فیلم بگیری تماشا کنی
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
برا نی نی هات بافتنی بباف اگه بلدی
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حوصله ات سر رفته تو تاپیک خودت هم صحبت نمیکنی؟؟؟
2728
به نظر من میتونی واسه منم دعا کنی مامان شم
ز عطرِ حـریم تـو اگر دوریم ،دلخوشیم به نسیمِ گاه گاهِ نگاهـت ...خوب میدانم از هر که تـــو دل بـردی ، خرابِ عشـقت شد ...پس بنگر ما را ؛ به نگاهی ...که دلها، خراب آیاد تـــوست ............ رَبِّ هَبْ لِی مِنَ الصَّالِحِینَ ﴿١٠٠﴾ پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن
سرگرمم میشد
ز عطرِ حـریم تـو اگر دوریم ،دلخوشیم به نسیمِ گاه گاهِ نگاهـت ...خوب میدانم از هر که تـــو دل بـردی ، خرابِ عشـقت شد ...پس بنگر ما را ؛ به نگاهی ...که دلها، خراب آیاد تـــوست ............ رَبِّ هَبْ لِی مِنَ الصَّالِحِینَ ﴿١٠٠﴾ پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن
2738
منم استراحت مطلق کامل بودم مثل خودت هماتوم داشتم طول سرویکسم کم بود خیلی اوائلش بهم سخت گذشت دیقا حالتو درک میکنم دلم میخواست یکی در خونه رو بزنه شوهرم میرفت از خونه بیرون گریم میگرفت داشتم دیوونه میشدم ولی به مرور عادت کردم الان هنوط هم استراحت مطلقم ولی واسم عادی شده و انگار زندگیم همیشه همین بوده یکم نینیهات بزرگتر بشن میتونی توی خونه یکم راه بری یا یه کارهای کوچولویی انجام بدی ولی همه اینا به شیرینیه یه لحظه تکون خوردنش و شنیدن صدای قلبشون می ارزه الان به جایی رسیدم که اگه دکتر بهم بگه سخت ترین کار دنیارو بکن تا یچت سالم بیاد بغلت انجام میدم
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
منم روزهام برام تکراری شده ،همین کارها رو انجام میدم،شوهرم میخواد بره بیرون ناراحت میشم ،تنهایی خیلی بده،غروبا منتظرم خواهرم بیاد ،خانوادم پیشم نیستن
خدایا فقط تو رو دارم ،کمک کن نی نی هام سالم دنیا بیان
منم استراحت مطلق هستم بعضی وقتا واقعا کلافه میشم,ولی چاره ای به جز تحمل کردن نداریم من الان دو ماهه که فقط روی تخت دراز میکشم
بار الهی !   نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی  به نگاهی در اگر باز نگردد نروم باز به جایی ..پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی  کس به غیر تو نخواهم چو بخواهی چی نخواهی باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی ..
2706