2726
میشه به منم یاد بدین چه طوری با بچه کوچیک درس بخونم ؟ همش وقت کم میارم نمیتونم درس بخونم شماها چه طور برنامه ریزی کردید واسه درس خوندن؟
من موفق میشم حتما حتما حتما برا موفقیتم یه صلوات میفرستی مهربونم ممنونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من با یه پسر 3 ساله، کارمند، توی یه شهر دور که 7-8 ساعت با محل زندگیم ارشد خوندم. تازه آخر هر هفته باید میرفتم و برمی گشتم. خیلی سخت بود ولی موفق شدم.
زندگی گاه به کام است و بس است....زندگی گاه به نام است و کم است....زندگی گاه به دام است و غم است....زندگی معرکه همت ماست....زندگی میگذرد....
2728
همش در حال غذا پختن و عوض کردن بچه و تمیز کردن خونم که میبینم شب شده منم درس نخوندم فقط شبا یه ساعت میتونم درس بخونم
اگه توی شهری که زندگی میکنی کسی رو داری ازش نگهداری کنه مثل مامانت.دو روز در هفته یا صبح یا بعدازظهر بفرستش اونجا.
زندگی گاه به کام است و بس است....زندگی گاه به نام است و کم است....زندگی گاه به دام است و غم است....زندگی معرکه همت ماست....زندگی میگذرد....
من یه پسر 3 ساله داشتم که کنکور ارشد قبول شدم. شاغلم هستم. الان با یه پسر 4.5 ساله و یه دختر 6 ماهه ترم سوم هستم. و البته هنوز سر کار هم می رم. و در کنار کارهای اینا و خونه درس می خونم.. فقط باید بدونی که می تونی و برنامه ریزی کنی... ظرفیت آدمی زاد بینهایته.
من در این تاریکی پی یک بره روشن هستم که بیاید علف تنهایی ام را بچرد.....
واسه خودم برنامه ریزی کرده بودم که حتما کنکور قبول بشم. من چون رشته ام فنی بود و می خواستم MBA بخونم خیلی احتیاج داشتم که زمان بذارم. واسه همین از تیر شروع کردم... همه کتاب ها رو با برنامه ریزی خونم مثلا روزی کمتر از 4 ساعت دیگه نمی خوندم... هرجا می رفتم کتابها دنبالم بود حتی مهمونی... الان هم سعی می کنم که همه درسها رو بخونم حتی شده یه دور نتایجم عالی نیست اما خوب پاس می شن.... همین برام مهمه ..از خودم توقع فوق العاده ندارم. فقط می خوام که این مرحله با موفقیت رد بشه.
من در این تاریکی پی یک بره روشن هستم که بیاید علف تنهایی ام را بچرد.....
آفاق اتفاقا منم می خوام پزشکی بخونم میشه رام توضیح بدی چه طوری با بچه فبول شدی واسم خیلی مهم
دلم می خواست تو این سایت یکیو پیدا کنم که با بچه پزشکی قبول شده باشه .... تا بهم روحیه بده روزی چند ساعت درس می خوندی؟ چند سال بعد پیش کنکور قبول شدی؟
2706