2726
خودت حالا بگو
لی لی لی لی حوضک 🙃 *** جوجو اومد آب بخوره افتاد تو حوضک 🌊🐥 *** این میگه بریم دزدی 😈 *** این میگه چی چی بدزدیم؟ 🤔 *** این میگه طشت طلای پادشاه رو! 🤴🏻 *** این میگه جواب خدا رو کی میده؟ 🙈🙊🙉 *** این میگه من من کله گنده 🙋🏻😎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آسمان فیروزه عزیزم تجربه به من ثابت کرده بیشترین چیزهایی که باعث وزنگیری میشه آب قلم و پای مرغ و نون سنگک و ماکارونی هست
خداوندا! تو میدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است چه زجری میکشد آنکس که انسان است و از احساس سرشار است!
پسر من 22ماهشه و همه کلمات رو میگه فعل هم میگه مثل بریز و بده و بگیر و برو و.... و داره کم کم جمله میگه حدود 12تا لغت انگلیسی هم بلده تا امام 6ام رو هم میگه اسم مامانش و اسم باباش و اسم خودش و ...
خداوندا! تو میدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است چه زجری میکشد آنکس که انسان است و از احساس سرشار است!
بچه من تازه 15 ماهش تموم شده مدام در حال فعالیته بصورت پیوسته کارای خوبش: اعضای بدنشون همه ر نشون میده بله بابا هاپ هاپ بق(برق) گاهی ماما نای نای میگه میرقصه با کوچکترین آهنگ قسمت بدش آلرژیشه و محدویت های طاقت فرسای من و ظاهر ریزه میزش غذا خوب نمیخوره دنبال یه راهم واسه غذا خوردن
راه نمیره و بدونه کمک هم نمیایسته به میز و مبل و من میتونه بایسته مامان و بابا و توپ و قند و به به و نه بخور عزیزم دادا دد نی نی و داغ آقا وکلی کلمه ی بی معنی که توش حرف ق باشه را میگه بوس بای بای رقص سینه زدن چشمک میزنه موش میشه (با عرض معذرت وقتی بهش بگم دماغشو هم تو دستمال فین میکنه ) را هم هم خودش انجام میده بدونه اینکه حرکتشو انجام بدم مثلا اگر بگم خداحافظی کن سریع دستشو میاره بالا و بای بای میکنه بگم برقص حتی اگر موزیک نباشه میرقصه کاملا هم موزیک شاد را با غمگین تشخیص میده شاد باشه سریع دستاشو میبره بالا و میچرخونه و کمرشو قر میده غمگین یا نوحه باشه سریع دو دستی میزنه به سینش موقع آدان هم دستشو میزاره روی گوشش و همخونی هم میکنه موقعی هم که ما صلوات میفرستیم سریع تلوزیون را نگاه میکنه چون همیشه موقع اذان تلوزیون بلند واسش صلوات فرستادیم
یه گل دارم دوستش دارم منتظر دومیشم
پای مرغ رو با پیاز بذار 8 تا 10 ساعت بپزه بعدش یه کم که سرد شد پوستش رو از استخونش جدا کن و با آب و پیازش میکس کن سرشار از کلسیمه و واسه وزنگیری عالی
2706