2733
2734
من هفته 28 هستم و میخوام سه ماه آخر رو برم صارم، میشه بگید بین این دو دکتر کدوم رو ترجیح میدید و زایمان خودتون رو کدومشون انجام داده ؟ سزارین بودین یا طبیعی؟ میزان رضایتتون رو هم لطف کنید و بگید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عزیزم....

من چند ماه تحت نظرشون بودم....

دوران بارداری ات رو با این بیمارستان و دکتر، پر استرس و خسته کننده نکن و از این دوران با یک دکتر معمولی خوب لذت ببر...

خیلی بیش از حد آزمایش غیر ضروری می نویسه که بیشترش رو فقط صارم داره و برای هر کدومش باید یک روز یا نصف روز تو شلوغی تو نوبت باشی و کلی پول اضافه خرج کنی‌....

من که هر بار می رفتم سونو(خدا رو شکر صارم نمی رفتم برای یونو چون خیای شلوغ بود) خانم دکتری که سونو انجام میداد می گفت سما که همه غربالگری هات رو انجام دادی...مگه مشکلی بوده که اینقدر سونو اضافه خواسته....

مشکلی هم نبود شکر خدا

حتی آزماش ژنتیک و مشاوره ژنتیک و ....که کلی گرون بود...

من سال ۹۵، ۶ میلیون تومان خرج این آزمایش ها کردم...

در صورتیکه غربالگری های معمولی فوقش دو، سه میلیون هزینه اش میشد

مهمتر از اون اینکه باید ۵،۶،۷ ساعت!!!! برای ویزیت ایشون!!! بنشینی با هر وضعیت بارداری که هستی....

خدا خیرشون نده که روزها و شبهای زیادی من و همسرم و بسیاری زوج دیگه از عصر تا ۱،۲ نصفه شب برای ویزیت این دکتر می نشستیم.....اونم نه اینکه خیلی شلوغ باشه..شاید کلا کمتر از بیست نفر.....

خدا رو شکر که دو ماه آخر رفتم زیر نظر یک دکتر تو محل که بسیار با تجربه بود و برای ویزیت یک ساعت بیشتر معطل نمی شدم...زایمان هم رفتم تریتا که با اتاق خصوصی و رسیدگی بی نظیر هزینه بیمارستان کمتر از ۴ میلیون شد! خودم باورم نمیشد...

خلاصه اصلا خودتون رو با این دکتر و صارم معطل و آواره سالن های صارم نکنید دوستان

البته یک چیز جالب اینکه یکی از دوستانم که سال ۹۳ با این خانم در صارم زایمان داشت، می گفت که دکتر خودش سزارین را توصیه میکنه و میگه که برای چی درد بکشی، درحالیکه وقتی زایمان طبیعی تقریبا اجباری شد بخصوص در بیمارستان صارم، ایشون به من و بقیه می گفتند که فقط طبیعی...که البته بخاطر سیاست بیمارستان بود که همه طبیعی زایمان کنند

یک روز که تا ۱ نصفه شب پشت در اتاق دکتر نشسته بودم، خانمی را دیدم که گفت چهل روز پیش زایمان طبیعی داشته و اومده بود ویزیت پیش دکتر....به من گفت که اگه می تونی دکترت رو عوض کن و طبیعی زایمدن نکن...چون بعد چهل روز تازه از جا بلند شده بود....خدا خیرش بدا

کاش توی این کامنت ها هم من تجربیات اینچنین را دیده بودم و همون چند ماه رو هم دوران بارداریم رو اذیت نمیشدم