2737
2739
عنوان

به نظرتون. دختر نه ماهمو بزارم مهد؟

379 بازدید | 13 پست
سلام مامانا. من یه دختر هشت ماهه دارم و ازماه دیگه مرخصی زایمانم تموم میشه. هنوز نتونستم پرستار مطوین پیدا کنم. موندم چه کار کنم. بزارمش مهد؟ زود نیست؟ شما جای من بودید چکار میکردید. کسیو هم ندارم نگهش داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آخ آخ مشکل منو داری . من یه راه حل پیدا کردم عزیزم . اگه هم مهد میخوای بذاریش من پرسیدم امکان داره که توی خود مهذ هم مربی خصوصی بگیری حدود 250 میشه ماهی
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1025024 ,***تونستی یه سر بزن***
2738
به نظر من الان نزار مهد آدم نمی دونه با بچه های کوچیک چه رفتاری میکنن تا وقتی زبون وا نکرده نزارش مهد اگه برات مقدوره مرخصی بدون حقوق بگیر منم کارمند بودم و به خاطر بچم کارمو رها کردم ... توی یکی از دانشگاههای دولتی کار می کردم و هفت سال و نیم سابقه کار داشتم اما چون رسمی نبودم مرخصی بدون حقوق بهمون نمیدادن ... منم چون می خواستم بچم زیر دست خودم بزرگ بشه کارمو ول کردم ... الان سه سال از اون موقع میگذره
خدایا کمک کن همیشه شاکرت باشم ... تا حالم همیشه خوب باشه
منم پسرم نه ماهشه...عزیزم چطور دلت میاد تو این سن بذاریش مهد.. بچه رو تا وقتی زبون باز نکرده اصلا نباید گذاشت مهد...چون طفلی هر قدر هم که بهش بد بگذره و بد رفتاری کنن زبون نداره که بیاد تعریف کنه... شعار نمی دم اما من اگه جای تو بودم حتی کارمو می ذاشتم کنار اما بچه نه ماهه مو نمی ذاشتم مهد...ما که مادریم گاهی اوقات سر بچه ای که هیچی نمی فهمه تو این سن داد می زنیم..فکرکردی مربی های مهد دایه مهربون تر از مادرن؟ الهی بگردم نذارش مهد
اللهم صل علی محمد و ال محمد وعجل فرجهم
بچه زیر دو سال اگه از مادرش جدا بشه استرس جدایی می گیره و این تا آخرین لحظه عمرش باهاش می مونه .عواقب روحی داره که من خودم تو بچه یکی از نزدیکانم به عینه دیدم واقعن برام درس عبرت شد در موردش سرچ کن خیلی مهمه
به لب رسیده جان کجایی ؟