2726
من دیروز جواب سونو و آز غربالگری رو بردم دکتر نشون دادم سونوم خیلی خوب بود ریسک هم شده بود 1:20000،اما دکتر آزمایشگاه برام نوشته بود تست سه ماهه دوم توصیه میشود دکتر هم گفت بهتره بری انجام بدی ،ولی نگفت چرا؟
آریا پسر عزیز مامان 3 تیر 94 زمینی شد ،بهترین هدیه خدا به زندگی ما خوش اومدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
معمولا برای 30 سال به بالا توصیه میکنن ولی خب نگران نشو دکترا زیادی حساسن دکتر من دم به دقیقه میفرستادم سونو شمام انجام بده خیالتم راحتتتتتتتتتتتتت که هیچی نیست
وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋
مرسی،آخه من بیشتری ها رو دیدم که چون اولی خوب بوده دیگه دومی نمیفرستن،از اینکه دکتر آزمایشگاه اینجوری نوشته یکم نگران شدم
آریا پسر عزیز مامان 3 تیر 94 زمینی شد ،بهترین هدیه خدا به زندگی ما خوش اومدی
من تو دورو بر خودم هرکیو دیدم هر دو مرحله رو انجام داده .. ربطی به جواب غربالگری اولی نداره .. اغلب دکترا توصیه میکنن دومی رو هم انجام بدن
*پسرم عاشقتم *همسرم دوست دارم***خدایا شکرت ***
2706