2703
2553
خیلی زود گرفتی گناه داره باید میزاشتی دو سالش تمام بشه این همه میگن تا دوسال شیر بدین
هوایی رو که تو نفس میکشی دارم راه میرم بغل میکنم تو با من بمون تا ته این سفر من این ماهو ماه عسل میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اخه اینقد تبلغات میکنن راجب شیر مادر هرچقدم کم براش مفیده نمیدونم والا خوب زمان میبره تا عادت کنه
هوایی رو که تو نفس میکشی دارم راه میرم بغل میکنم تو با من بمون تا ته این سفر من این ماهو ماه عسل میکنم
2714
20ماه خیلیم زود نبوده شام باید سیر و پر بهش بدی بیدار میشه هم بلندش نکن همون خوابیده توی جاش بش اب بده و حتی گریه کرد بلن
قارچ کفیر فواید و استفادش http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=691592
عزیزم اصلا هم زود نگرفتی، این عادتش هست درست میشه بیدار شد توی شیشه بهش آب بده و اصلا بلندش نکن. هم خواب اون خراب میشه هم خودت داغون میشی که! منم سه روزه دارم پسرم رو از شیر شب میگیرم با همین روش آب دادن جای شیر! باورت میشه دیشب یه بار نق زد تا چشمم رو باز کردم اون دوباره خوابیده بود! تازه همش ده ماهشه
Lilypie Pregnancy tickers
ده ماه !!! مامان اوینا خانم حداقل میذاشتی یکم بتونه بهتر غذا بخوره بعد از شیر مادرمحرومش میکردی! منم با دو سال تمام تقریبا موافقم ولی ده ماه واقعا در حق بچه ظلمه ، اگر اینطور نبود همه پزشکا وحتی توی قران نمیگفتن ۲ سال شیر بدین . بچه هم از لحاظ عاطفی صدمه میبینه عم از لحاظ ایمنی بدن و تغذیه