2733
2734
شیاف بیزاکودیل و یا قرص سی لاکس
وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋
من 4 هفته تمام پدرم دراومد این کارارو کردم
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آلو-روغن زیتون فراوون روی غذا-کاهوی زیاد-آب زیاد-انجیر خشک-خاکشیر-کدوحلوایی-خوردن سوپ زیاد-میوه زیاد(روزی5تا) + شربت منیزیم هیدروکساید که دکتر داد
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
2731
گل محمدی خشک بریز توماست مرتب بخور اب زیاد بخوروسبزیجات رواز غذای روزانه ات قطع نکن خوب میشی
هرکس دلگرمیش به خداباشد پرونده اش پیش خدا میماند اما اگر کسی دلگرمی به شخص یا چیز دیگرداشته باشدخداوند هم واگذارش میکندبه آن چیز یا شخص
منم یبوست داشتم مامانم چند روز برام سوپ آبکی و عدسی درست کرد خوردم یبوست رفع شد خدا خیرش بده برنج نخور غذاهم فقط آبکی بخور
خدایا.......... قسمت و حکمت رو بگذار ...... واسه اونهایی که درکش میکنن......... واسه من......... لطفا فقط معجزه کن
2738
اگه باردار نیستی دایمیتکون بخور خیلی خوبه
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
سلام دوسیتان .من چن ماهه این مشکلو داشتم.تا اینکه فهمیدم خرما خیلی موثره.7 عدد خرما رو تو آب جوش میندازی بعد میخوری.صبح و شب این کارو بکن.سریع اثر میکنه.اگه نتیجه دیدید دعا برام یادتون نره.
در کنار مصرف خوراکی های مسهل مثل آلو و انجیر و چقندر قند و روغن زیتون و کرچک و ... به این موضوع هم دقت کن که قرص آهن خودش یبوست شدید میاره که با هیچ غذا و دارویی هم برطرف نمیشه و تنها راه قطعش عدم مصرف قرص آهنه هست.
به لب رسیده جان کجایی ؟