2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام بهارک جان من هم می‌خواهم اواخر دی‌ماه برم دبی. می‌خواستم اگر این کتاب را خریدین از وچرها استفاده کنم. یک سوال هم داشتم در خصوص تخفیف‌های فستیوال خرید دبی که از اول ژانویه شروع میشه؟ می‌خواستم بدونم درصد تخفیفها از روز اول شروع فستیوال تا روز آخر یکی است؟
من این وچرارو از الینا جون خریدم. خیلی لطف کردن و خوب هماهنگ کردن برای دسترسی من به تفریحات دبی خیلی راهنمایی کردن. چنتا وچرم نرسیدم برم خودشون لطف کردن پس گرفتن و پولشو پس دادن.
یک هتل چهار ستاره تاپ رفتیم که همه چیش خیلی عالی بود. ولی هوای دوبی طوری بود که ما شب اول از سرما اونقد یخ کردیم که زنگ زدیم برامون هیتر آوردن. یکبار هم ساحل رفتیم خیلی آبش سرد بود. دوتا از دوستای هم هتلیمون پارک آبی رفتن که گفتن به خاطرسرما دوساعت بیشتر نتونستن دووم بیارن .
راننده ای که از طرف وچر فرستاده بودن راننده ای بود که فارسی هم بلد بود. ما تلفن زدیم و آدرس هتل و شماره اتاقو دادیم که جلوی در رسیده بود زنگ زدن به اتاقمون و مارو تا صحرا و ... خودش برد. و از اون پرسیدیم گفت صحرا ۲۰ تا ۳۰ تا چادر و ... داره که تقریبا همه یک کیفیته نمیشه بگی یکی خیلی با کیفیته یکی نه. کلا دبی هتل ها و تفریحاتش استاندارد بالایی داره. اگه تعداد فرد باشین از لیدر بگیرین ارزونتر در میاد. البته خیلی از لیدرا تخفیف خوبی میدن. دوستمون تو هتل مثل ما یک زن و شوهر و یک بچه ۴ ساله با ۳۰۰ درهم رفتن. یعنی دویستو خورده ای درهم از ما ارزونتر رفتن با کیفیت مشابه.
به دوستمون نفری ۲۰ درهم تخفیف داده بود برای تور سافاری. برای تور کشتی کروز که اونم قیمتش دقیقا مثل سافاری بود با اینکه وچر داشتیم از لیدر گرفتیم ۳۰۰ درهم. برای بچه هم رایگان. البته کشتی تورای ایرانی خواننده هاشم ایرانی بودن بهتر بود برامون تا کشتی ها باخواننده های خارجی و... کلا غذاهاشم همه بوفه و عالی و با کیفیت بودن.
به نظر من اگه تعدادتون فرد هستش خیلی ارزش نداره. چون اونی که تک میفته رو باید آزاد بدین که از لیدر هتلها خیلی گرونتر. گرونتر میشه. هرچه ستاره هتل بالاتر باشه لیدرا تورارو گرونتر میدن معمولا. قبل از خرید کتاب وچر قیمتای تور لیدرتونم مقایسه کنین بعد خرید کنین. ما که برای خرید از لیدر تور بهش گفتیم وچر داریم خوب تخفیف داد. البته ما جهار شب بودیم به چهار تا تفریح بیشتر نرسیدیم. کلا تو این چند میلیون هزینه سفر به نظرم اونقدر ارزش نداره ذهنمونو درگیرش کنیم. فقط خوش بگذرونید. هنوز که هنوز تا یاد سفرمون میفتم از شوشو جان کلی تشکر میکنم.اونقدر که بهمون خوش گذشت. ایشالا به همگی خوش بگذره این بود تجربیات من از دبی ببخشید طولانی شد
ولی وچرای رستورانا و آب میوه ها و بستنیا واقعا عالی و با کیفیت بود. و واقعییی همه به خوبی وچرارو قبول میکردن بر عکس ایران ..... سوال کردیم گفتن این وچرارو دولت پولشو میده بهشون
2706