2733
2734
دوسال ازدواج کردم یکسال اول که ازبس میترسیدم هیجی رابطه نداشتم بعدهم کم تاخداشکرخوبشدوباردارشدم امادرکل تنبلم تورابطه وحوصله ندارم به خودم نمیرسم زیاد وجندبارتودعواهامون شوشو کفت توبمن توجه نداری الاانم رعایت میکنه امانمیدونم جرامس همه زنهاحوصلشوندارم وشوشهم براش عادی شده حتی شبهاهم کنارهم نمیخابیم باینک میل جنسیم زیاده اماتنبلم واقعنم میترسم بخاطرشوهرم
خدای مهربونم شکرت که همیشه بامن هستی … ممتاسفم ,منوببخش ,متشکرم,دوست دارم
یعنی انقد تنبلی که نیاز جنسیتو سرکوب میکنی؟؟
یه دختر دارم شاه نداره   صورتی داره ماه نداره    ب کس کسونش نمیدم   به کسی میدم ک کس باشه  پیرهن تنش اطلس باشه  شاه میاد بالشگرش شاهزاده هاااش دورو ورش واسه پسرکوچیکترش  عایاااااااااا بدم عایاااااااااااااا ندم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره روشهای دیکه هست دکترکفته مشکلی نیست امامیترسم میبینم اینجامیکن تااخرداشتن تعجب میکنم انکارمهم نیست برامون همشم خوردم مشکلدارم
2731
خیلی هم بترس . والا من که در تمام مدت بارداری و بی خوابی بچه داری بعدش از هیچ چیزی دریغ نکردم شوهرم بازم یه وقتایی میگه تو خیلی به من نمیرسی و خودت رو هم فراموش کردی . مثل قدیم باش صبح ها دوش بگیر و ... شوهر تو چی بگه پس
i was a stranger in my own skin
اگه واقعا بخاطر سلامت بچه اینکارو میکنه بازم خدا روشکر کن... من اینقدررر مرد بیفکر دیدم که تو بارداری دست از سر زنشون بر نمیدارن... خود من 9 ماه استراحت مطلق بودم دوماه هم خونریزی نزدیک به یک سال رابطه نداشتم... هردومون فقط بخاطر بچه کاری نکزدیم چون دو سه نفر از دوستامون سر همین جریان نی نی از دست دادن ما خیلی ترسیده بودیم... سخت بود ولی شد
خدایا حال خوب الانم رو مدیون توام....خدایا شکرت
2738
میتونیم داشته باشیم امابستکی بخودفردداره من تحملشوندارم هم میترسم خداکه بعدش خوبشمخ
ما هفته ای یکبار رابطه داریم ولی نهایت لذتو میبریم حموم میریم بعد رابطه داریم دوباره بعدش حموم میریم این مسائل و واقعا رعایت میکنیم عطر میزنیم هر کدوم اون شب سردیم به اون یکی کمک میکنیم
2706