2733
2739
سلام دوستان. هفته ی 39ام و دکتر بعد معاینه گفت دهانت هنوز سفته سفته! گف این اصلا خوب نیست و باید پیاده روی کنی و گل گاو زبون بخوری و شربت زعفرون. خ از اعضای خانوادم واس باز نشدن دهانشون سزارین شدن.من نمیخوام اینجوری شم. خواهشا اگ چیزی میدونین بگین!! من نتم مشکل داره. اگ هی قطع شد پیشاپیش عذر میخوام.
هو شاهد
دکتر منم گفته خودتو واسه زایمان طبیعی آماده کن ولی من واقعا از اینکه بشینم منتظر درد میترسم
حجاب همان چادری بود که بین درو دیوار سوخت اما از سر فاطمه(س) نیفتاد'یا فاطمه الزهرا(س) کوچولویی که مدت ها منتظرش بودم بیمه ی امام زمان (عج)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اصلا تگران نباش روز زایمانت روغن کرچک بخور دو شیشه هر ده دقیقه یه قاشق باابمیوه یا شربت زعفرون هم زایمانت راحت می شه هم فوری دهانه رحم باز می شه ...حتما بخور
خدا یا شکرت که سومین گل زندگیمم سالمه کمک کن تا صالح هم باشه
2728
گل گاوزبون بخور، پیاده روی کن ،برعکس رو صندلی بشین ، ورزش کگل انجام بده و از دسشویی ایرانی استفاده کن من این کارا رو انجام دادم برا نی نی اولم ،پسر من هفته39 به دنیا اومد و زایمانم هم پیشرفتش خیلی خوب بود.
برای خودت دعاکن که آرام باشی... که حتی وقتی توفان می آید، از آرامش تو آرام گیرد..
من نه درد داشتم نه باز شده بود با این روش هم خیلی راحت زایمان کردم هم زود دهانه رحم باز شد البته من اینو از چند نفر که نتیجه دیده بودن شنیدم
2740
گفتم که روز زایمانت وقتی می خواستی بری بیمارستان ند ساعت قبلش شروع به خوردن کن روغن کرچک باعث حرکت ما هیچه ها می شه نگران نشو شکمت هم خالی بشه برای زایمانت بهتره دیگه نیازی به تنقیه نیست برای من که دقیقا این جور بود
خاله من رفته بود دکتر گفته بودن ریتم قلب بچه مشکل داره باید بایی با امپول درد یا سزارین بچه رو به دنیا بیاریم رفته بوده خونه دوش گرفته بوده روغن خورده بوده بعد پیاده تا بیمارستان رفته بوده البته خیلی دور نبوده دکتر که معاینه کرده بوده با تعجب گفته بود چی کار کردی تو 2 ساعت سه ..4 سانت باز شده
عزیزم منم تو آپارتمانم ولی تو همون یه وجب جا پیاده روی میکردم هر وقتت هم خسته میشدم یه کم رو مبل میشستم دوباره پا میشدم
برای خودت دعاکن که آرام باشی... که حتی وقتی توفان می آید، از آرامش تو آرام گیرد..
2706