2737
2739
عنوان

خیلی بدم ولی بدیم دلیل داره

596 بازدید | 9 پست
چند روز خیلی داغونم البته از خیلی وقت پیش شرایط روحی خوبی نداشتم ولی حدود یه هفته هست بدتر شدم با شوهرم تند حرف میزنم بی احترامی میکنم محلش نمیزارم اخم میکنم سر اون و دخترم داد میزنم کلا داغونم رابطمون خیلی بد شده من اصلا باهاش خوب برخورد نمیکنم به دلیل اینکه از خانوادم دورم و به خانواده اون نزدیک و مهمترین دلیل اینکه شرایط مالی خوبی نداریم قبلا سر کار میرفتم 4 ساله ازدواج کردم خیلی بدعادتش کردم باورتون نمیشه تا حالا100 تومن واسم خرج نکرده همرو خودم میدادم تازه میفهمم اشتباه کردم هر جا میریم میگه کارتت همراهته حتی یه بار یادم رفته بود برگشت از خونه برداشت به خاطر همه اینا ناراحتم اصلا نیازامو براورده نمیکه حتی خیلی وقت ها واسه دخترم هم من خرج میکنم میخاستم گوشیمو عوض کنم ولی میبیم نیاز دیگه دارم و او کمک نمیکنه مثل دندانپزشکی واسه همین زیاد خرید نمیکم اصلا تا حالا یه بار منو نبرده خرید کنه در صورتیکه خواهرام خواهرشوهرام و دوستام کار هم نمیکن ولی تو پول غلطن
چه بی تابانه میخواهمت ای دوریت آزمون تلخ زنده به گوری
خب عزیزم ایراد از خودته عادت دادی که بی ارزشی
بی ارزشترین نوعِ افتخار...!! افتخار به داشتن ویژگی‌هایی که خود انسان تو داشتنشون هیچ نقشی نداشته، مثلِ : » چهره » قد » رنگ چشم » ملیت » ثروت خانوادگی. . . "از چیزایی که خودت به دست آوردی حرف بزن" از انسان بودنت بگو...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
از زندگیم خسته شدم از تو خونه موندن بچه داری بی پولی مستاجری دوری از خانواده و نزدیکی به خانواده شوهر و بی زبون بود من
چه بی تابانه میخواهمت ای دوریت آزمون تلخ زنده به گوری
به نظرم کم کم مسئولیت هارو واگذار کن یهوووو که اینکارو بکنی لج میکنه
بی ارزشترین نوعِ افتخار...!! افتخار به داشتن ویژگی‌هایی که خود انسان تو داشتنشون هیچ نقشی نداشته، مثلِ : » چهره » قد » رنگ چشم » ملیت » ثروت خانوادگی. . . "از چیزایی که خودت به دست آوردی حرف بزن" از انسان بودنت بگو...
2738
من هرکدوم از دوستام که شاغلن متاسفانه این مشکل رو با همسرشون دارن.به نظر من سعی کن اول چند تا وسیله ی کوچیک ازش درخواست کنی که دستش راه بیفته بعد کم کم درخواست بیشتری بده.هرچند نمیدونم این راه جواب بده یا نه عزیزم متاسفانه من بی تجربه م در این زمینه
******گرنگهدارمنآناستکهمنمیدانم.شیشهرادربغلسنگنگهمیدارد********
من هم شاغلم و پولم رو خرج خانه میکنم ولی موقع طلاخردیدن اون باید پول بده یعنی کم کم خرج میکنم ولی یکجا طلامیخرم جبران میکنم به نظر من باید باهاش حرف بزنی اگه شده دعوا کنی بگو من چرا باید کمتر خواهرام یا خواهرای تو باشم تو مردی و باید مرو تامین کنی نباید نگاهت به دست من باشه
هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی