2703
2553
عنوان

شوهرم میخواد داداششو بیاره دفترش

462 بازدید | 11 پست
ناراضی ام.منمم دوس داشتم برم.‌مسگه دوس ندارم بیای دفترم..برادرشوهرم دانشجوهه..زرنگه.حساب وکتاب پولی که نصیب شوهرم میشه رو میاد دستش.چیکار کنم....
همه از من میترسن ..من از تو.... خخخ اینو شوهرم میگه😁
از داداشش وخانواده اش راضی نیستم..آدمای دورویی هستن..شوهرم دلش براش میسوزه...خیلی ناراحتم..چیکار کنم... چیکار کنم..چطور نشون بدم ناراضیم
مادرشوهرم وخانواده اش آدمای طمعکاری هستن...هی ازشوهرم میکشن...ماخودمون هزار بدبختی داریم ب خدا.باید پول جمع کنیم بریم مرکز ناباروری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
خیلی حریصه خانواده شوهرم..اصلا هم قدرشناس نیستن..اصلا... ما خودمون هزار گرفتاری داریم..هرماه کلی پول خرج دکترمیکنیم واسه بچه دارشدن
2714
من موافقم نیستم اصلاااااااااااااااااااااا چون این اتفاق برای ما افتاده ...اون هم دختر دایی همسرم ...یه فیش ده هزار تومنی دیده بوود به خواهرشوهرم گفته بود اینا ده میلیون توی حسابشون پول دارن و بنده خدا خواهرشوهرم واقعا ناراحت شده بود خیلی ناراحت شدم خییییییییییلی زیاد حاضر بودم به خودم بگه ولی به خواهرشوهرم نه چون خیلی مهربونه ... اجازه نده به خاطر اینکه تمام اختلافات پایه اش میشه دفتر همسرت به همسرت هم بگو چجوریه من نمیتونم بیام اون میتونه خودت برو
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
اصلا درست نیست به نظر من رک وراست با شوهرت حرف بزن بگو اگه من بیام پولمون میمونه تو جیب خودمون .اگه بگی ازش خوشم نمیاد لج میکنه.مثلا بگو من که حقوق نمیخوام واسه خودم برا جفتمون و نی نی کار میکنم چرا بیخودی پولمونو بریزیم دور البته بگو فرقی نداره داداشت باشه یا یکی دیگه !!!
اللهم صل علی محمد و آل محمد. استغفر الله ربی و اتوب الیه. اللهم صل علی محمد و آل محمد. خدایا به ما فرزند سالم، صالح، عاقبت بخیر، خوش روزی و خوش قدم ، صبور، با ایمان،دوستدار امام حسین و خوش چهره عنایت فرما. اللهم صل علی محمد و آل محمد.