2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اگه تهران هستی برو رادیولوژی عالیه شیوعی من چند ماه از ترسم نرفتم عکس بندازم ولی باور کن اینجا بری اصلا دردی متوجه نمیشه در حد معانیه اس.من همون ماه که عکس انداختم اقدام کردمو باردار شدم
هستی من ٤دی ماه ٩٣به زندگیمون امید دوباره بخشید خدایا بابت بهترین هدیه عمرم سپاسگذارتم
2728
بی هوشی که نه ولی بعضی جاها با بی حسی میگیرن اصلا درد رو حس نمیکنی
خودت باش! نه تندیسی که دیگران میخواهند.وقتی قالب فکری دیگران می شوی ، زیبا می شوی به چشمشان. اما قبول کن تمام مجسمه ها شکستنی هستند
من انداختم و وقتی مایع رو میزنن درده قابل تحمل داره و میشه تحمل کنی بدون بی هوشی خیلی سخت نیست نترس فقط دردش ۳ یا ۴ دقیقه هست و میشه باهاش بدون بی حسی و بی هوشی کنار بیای'به من گفته بودن خیلی سخته و درد داره من هم با این امادگی که الان میمیرم از درد رفتم ولی دیدم نه بابا از این خبرها نیست و زیاد درد نداره و زود تموم شد چون من لوله هام باز بود و زود بلند شدم و وقتی اومدم از اتاق بیرون هیچ دردی نداشتم و خندم گرفته بود خواهرم رو با خودم اورده بودم که بی هوش نشم مثلا
در آرزوی آمدنت....