2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم دختر من بعد از هر بار شیر خوردن پی پی میکرد و یا همزمان که شیر میخورد پی پی هم میکرد یسری علایم دیگه هم داشت که طبق نظر پزشکش حساسیت به پروتیین گاوی داشت از زایمانت تاحالا فراورده های گاوی خوردی؟
یه گل دارم دوستش دارم منتظر دومیشم
اسمان فیروزه جان یه مدتی شیر گاو میخوردم اونم ازنوع محلیش ولی الان قطعش کروم .ماست و دوغم نمیخورم ولی پنیرو چرا.میخورم.میسه بگی علایم دیگه دخترت چی بود؟؟یعنی من باید کل محصولات گاوی رو قطع کنم؟؟خب گاهی شیرخشکم میخوره،اونم از شیر گاوه...
پسرم،دیوانه وار دوستت دارم.
اگر وزن گیریش مناسب نیست داستان فرق میکنه ولی اینکه میگی آرزو داری یه بار پوشکش تمیز باشه درکت میکنم، دختر من هم اینطوری بود، ورشکست شدیم! اگر بحث حساسیت باشه باید همه محصولات گاوی رو حذف کنی، مثل پنیر، ماست، کشک، کیک و شیرینی ،....
وزن اول تولدش 4300بود ولی الان بعد 20روز با لباس 4300 بود یعنی اضافه نکرده تازه یه مقداریم کم کرده.حالا نمیدونم این طبیعیه یا نه... دردانه جون شما دکتر بردی؟؟؟نگفتن علتش چیه؟
دختر من هنوز که هنوزه 3 ماه و10 روزشه روزی 7-8 بار پیف میکنه دکترش میگه طوری نیس چون از وزنش راضیم وزن تولد3300 وزن 3 ماهگی6 کیلو تو رو خدا اگه دلیلشوفهمیدی به منم بگو بعد از هر بار شیر خوردن پی پی میکنه مام داریم ورشکست میشیم
    باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
خشکی بیش از حد پوست همه جا بدنش بخصوص شکم و صورت و ساق پاهاش خشک حالت ترک ترک و قرمز بود دونه های قرمز کل بدنش وزن گیری بسیار بسیار بد و کمش که مشکل اصلیم بود که هنوز هم با وجود اینکه الان یکسالشه و 6ماهه تو رژیم لبنیاتم ولی چون 6ماه اول را نمیدونستم و مصرف میکردم اصلاوزن دخترم خوب نیست یکی از علایم و مهمترین عامل حساسیت به پروتیین گاوی دیدن خون داخل مدفوعه و مدفوع حالت شل و سبز رنگ و بلغمی بلغمی یعنی مثل خلط باشه لزج و کششی که اگر با یچیزی بهش بزنی بافتش تغییر نکنه دختر من با اینکه خون تو مدفوعش نبود ولی تعداد و حالات مدفوعش نشانگر حساسیتش بود
پسر من تاچندروز پیش مدفوعش سبز و آبکی بود،دور کمرشو با پارچه بستم،پی پیش زرد شد و والان یه روزه که از حالت آبکی دراومده ولی همچنان تعداد دفعات دفعش زیاده...دقیقا هربار که شیر میخوره یخورده دفع میکنه...به منم گفتن شاید حساسیت به پروتیین گاوی باشه. آسمان جان،رژیمو که رعایت میکنی تاثیر داره؟؟؟ باشه شمیم جان،متوجه شدم همینجا خبرمیدم
عزیزم من بعد از رژیم تمام علایمی که دخترم داشت از جمله تعداد و حالات دفعش و همچنین لکه ها و دونه های قرمز و خشکی پوستش به طور کل حذف شد ولی وزنش دیگه خوب نشد چون دوران طلایی وزن گیری که زیر 6ماه هست را از دست داده بود دیگه دختر من الان یکسال تمامشه ولی 7کیلوه
به نظر من طبیعه .. اکثر نوزادا بعد هر شیر یا حین شیر خوردن پی پی میکنن دکترا میگن چون شیرشون کافیه دفعشون زیاده قضیه آلرژی فزق میکنه...اون اسهال میاره با عدم وزنگیری وکاهش وزن
2706