2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تا اونجایی که اطلاعات دقیق راجع به احوالش دارم و میدونم این قرص سنگینه ...خیلی گیج . منگش میکرد خواب آلودگی کسلی و کرختی شدید داشت...چوری که بی حالش میکرد حس حرکت زیاد نداشت
Maybe another time, another GALAXY!
راستش یکبار من برای اینکه درکش کنم به اصرار خودش یکی خوردم چون همش وقتایی که میدیدمش گله میکردم از بی حوصله گیش با اینکه خیلییییییییی جوون بود...رسپریدون 2 ... هرگز یادم نمیرهههه واییییی سنگین شدم یه چیزی بین مستی و کرختی ...میخواستم پاشم حس نداشتم...میخواستم بخوابم خوابم نمیبرد ..مغزم عملکردش انگار کند شده بود ...شب ساعت 10 خوردم تا فردا عصر اثراتش بود...
دقیقا این آشنای منم یه چیزی بین افسردگی و اسکیزو بود ...خودت یه بار قرص رو تست کن ...فکر کنم متوجه بشی کمی سنگینه بعدشم ببخشید اینو میگم ولی پسر بچه ها همشون شیطونن رو درس تمرکز ندارن...موقع بازی چی ؟ تمرکز دارنننن یه عالمههه تا غول مرحله ی اخر رو هم نکشن ول کن نیستن خخخخخ دادن اینجور قرصا به نظر من مثل دادن شربت خواب به نوزاده که مثلا مامانش به کاراش برسه...یه کم بیشتر صبور باش و با دکترهای بیشتری مشورت کن عزیزم...بچه حتی اگه بیش فعال باشه هم همچین قرصهایی نمیدن
واسه پسر منم دکتر داد من نزدیک 2 ماه این قرص رو بهش دادم حتی ذره ای تفاوت در رفتارهاش ندیدم.جز اینکه فقط شب کمی زورتر خواب آلودش میکرد و فرداش همون اداهای قبلیشو داشت.منم چند روزه که قطع کردم دیدم هیچ تاثیری نداره