2737
2739
بچه هاتون کلاس زبان میرن به نظرتان اصلا کار خوبی کردین گذاشتین پسر من الان 10ترمی میشه که میره کلاس سوم هس ولی با درس خودش سخت میشه هفته ای دو بار هس ولی درس مدرسه اش رو نمیتونه برسه میترسم دیگه نره پشیمان شم تازه مدرسه غیر دولتی هس او نجا هفته ای دوبارزبان دارن مو ندم چکار کنم راهنمایی کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه مدرسه زبان دارن چرا دوباره بیرون میبرینش به نظر من یکیش رو که بهتره بره من دخترم دو ترم کانون زبان رفت امسال مدرسه غیر دولتی قرار بود براشون زبان بیارن من هم گفتم دیگه کانون نره بعد مدرسه هم تعداد کم بودبراشون نذاشتن الان موندم چکار کنم ولی شاید دوباره بفرستمش بره کانون زبان
2728
دختر من کلاس چهارم هست. از کلاس اول ابتدایی تابستون داره به طور مداوم میره. روزهای کلاسش دو شنبه و 5 شنبه هست. زمانی که دوشنبه میره کلاس صبح 5 شنبه تکالیفش رو مینویسه و 5 شنبه عصر که میره کلاس جمعه عصر تکالیفش رو مینویسه. دیگه خودش به این برنامه عادت داره . ضمنا یادگیری فقط سر کلاس هست. اینکه میگم تکالیفش مثلا تمرین دیکته یا هوم ورکش هست. بستگی به کشش بچه ات داره
🌟🌟🌟🌟شوی حراج ۵۰٪ویژه مادروکودک🌟🌟🌟🌟 🌟🌟🌟🌟 👈 مزون سروش👉 👈👈 نیوکالکشن و حراج ٥٠٪👉👉 👈 با حضور چندین پیج بزرگ اینستاگرام👉 👈👈👈سه شنبه تا پنجشنبه👉👉👉 ⏳١٤ و ١٥ و ١٦ بهمن ماه ⏳ 👈 پاسداران، انتهای بوستان دوم، خیابان گیلان غربی، پلاک ٤٠، طبقه دوم،👉 ⌚ از ١٠ صبح تا ٦ عصر ادرس اینستا : 🎀@soroushmezon 🎀@soroushmezon 🎀🎀@soroushmezon 🎀🎀🎀@soroushmezon 🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀 👣👣👣👣👣👣👣👣👣 💖 برترین لباس کودک از سیسمونی تا ١٥ سال💖 🎁 زنانه ترک 🎁 ٠٩٣٨١٥٥٤٣١٤
خدایا،مرا آن ده که آن به