2726
سلام دوستای گلم من 16 خرداد 92 سزارین شدم و 19 اذر 93 یعنی با اختلاف 18 ماه پسرمو طبیعی دنیا اوردم خیلیها راجع به این موضوع چیزی نمیدونن یا فکر میکنن اصلا تو ایران نمیشه این کارو کرد چون خودم تاپیک زیادی در این مورد ندیدم گفتم تجربه ام رو با شما درمیون بزارم
بنیتا و برسام عشق های من

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سزارین اولت به چه دلیل بود؟ شما که هر دورو تجربه کردی کدوم بهتر بود برات؟ بعد زایمان رد بخیه های سزارینت درد نمیکنن؟ برای طبیعی بخیه خوردی؟ ببخشید زیاد سوال دارم چون منم اولی سز بودم و الان باردارم و برای زایمانم موندم
قارچ کفیر فواید و استفادش http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=691592
واقعا که از دست این دکترا پس چطور میگن باید اختلاف دو تا بارداری 4-5 سال باشه تا بشه طبیعی زایمان کرد!!‌ والا من برا دومی رفتم طبیعی دکتر گفت ریسک برو سز بشو!‌
به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
که توش از هیچ امپول فشاری استفاده نمیکنن دردای من سه شنبه 4 بعد از ظهر شروع شد و هر 5 دقیقه میگرفت دردا خیلی ملایم بودن حس بدی داشتم تا ساعت 3 صبح چهارشنبه که دردام هر 3 مین یکبار شد
بنیتا و برسام عشق های من
اصلا تو انقباضام حس پارگی رحم نداشتم دردا عین پریودی بود ولی با شدت بیشتر ساعت 6 صبح دهانه رحمم 7 سانت باز بود دکترم کیسه ابمو پاره کرد و ساعت 6:50 هم زایمان کردم
بنیتا و برسام عشق های من
من شنیدم رحم پاره میشه مگه اینکه دکترت خیلی کار بلد باشههههههه
وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋
2706